<нічого>
<нічого>
<нічого>
12.12.2017

Продовольча сільськогосподарська організація ООН (FAO) та «Нібулон» 6 грудня 2017 року у Каїрі (Єгипет) підписали Меморандум про співпрацю з метою покращення ефективності роботи єгипетських компаній, які займаються виробництвом зернових, їх зберіганням та транспортуванням.

Про це повідомляє Agravery з посиланням на прес-службу компанії.

Церемонія...

11.12.2017

Крупнейший производитель сладостей в Украине кондитерская корпорация Roshen требует, чтобы один из конкурентов - ООО Киевский БКК - прекратил выпуск Киевского торта. Об этом говорится в решении Хозяйственного суда Киева, обнародованном 1 декабря. Согласно документу, дело касается прекращения нарушений прав интеллектуальной собственности на зарегистрированные на имя ДП Кондитерская корпорация Roshen знаки, содержащие обозначение Киевский торт. В материалах дела также указано, что на последнем...

11.12.2017

AgroTimes повідомляє, що оптово-роздрібний ринок «Початок» (Одеса) запровадив заходи з управління безпечністю харчових продуктів, пройшовши відповідний аудит та першим серед сільськогосподарських ринків в Україні отримав сертифікат HACCP.Це стало можливим завдяки допомозі експертів Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), повідомили в проекті.Наступний...

08.12.2017

Птахівничі підприємства холдингу «Миронівський хлібопродукт» (МХП), які вирощують батьківські стада, готуються до впровадження міжнародної системи керування якістю GlobalG.A.P.

Про це розповів в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» головний технолог Старинської птахофабрики, яка входить до МХП, Сергій Філатов, передає AgroTimes.

«Ця сертифікація...