<нічого>
<нічого>
<нічого>
19.05.2019

Проблеми із відходами в Україні існують вже давно і вагому роль у цьому відіграє сільське господарство, яке продукує безліч відходів, у тому числі і небезпечних, таких як тара від пестицидів та отрутохімікатів.

В Україні закінчується сезон польових робіт, проводяться останні обробки озимих і у сільгоспвиробника постає питання, що робити із тарою від пестицидів та агрохімікатів, яка накопичилась протягом року. Згідно закону України «Про відходи», підприємці зобов’язані зменшувати...

07.05.2019

Після семи років співпраці з китайським виробником шахтної техніки Sany компанія ДТЕК закупила техніку в іншого китайського постачальника під документами Sany.

Про негативний досвід співпраці з компанією Рината Ахметова розповів глава компанії Sany Чжан Чжіхонь в інтерв'ю для ЕП: "Глава світового виробника шахтної техніки Чжан Чжіхонь: ДТЕК купувала китайський мотлох...

КОМПАНІЯ: ДТЕК
РЕГІОН: міжнародна
ІСТОТНІ ПИТАННЯ: Ділова порядність
МІТКИ: ДТЕК
07.05.2019

Активісти Громадської організації «Васильківська самооборона «Відсіч» в квітні поточного року виявили біля Василькова на Київщині звалище хімічних та біологічних відходів, у створенні якого вони звинувачують ВАТ «Птахофабрика Україна».

Відповідне відео активісти розмістили на YouTube.

«В квітні цього року виявлено зону екологічної катастрофи на відстані лічених кілометрів від житлових кварталів Василькова і якихось 20 км до Києва. Йде мова про підприємство ВАТ «Птахофабрика...

КОМПАНІЯ:
РЕГІОН: Київ
МІТКИ:
06.05.2019

Найбільший податковий боржник ПАТ "Укрнафта" протягом останніх шести місяців почала гасити свій борг і виплатила понад 1,5 мільярда гривень.

Про це повідомляє Опендатабот, платформа для роботи з відкритими даними.

Компанія "Укрнафта" є лідером з несплати податків вже багато років. Її податковий борг перевищує заборгованість 19 найбільших податкових боржників з цього рейтингу.

"На...