У Києві можуть закрити кіоски з соціальним хлібом

Кіоски “Київхліба” можуть визнати встановленими з порушеннями і винести припис про їх демонтаж, заявляють в компанії. Про це пише Finance.ua.

Це пов’язано з тим, що фіскальна служба оштрафувала компанію на 4 мільйони гривень, звинувативши в порушенні податкового законодавства щодо сплати ПДВ при будівництві ларьків по реалізації соціального хліба. Також це може привести до скорочення штату співробітників “Київхліба” на 800 осіб.

“Податкова інспекція Подільського району у вересні минулого року прийшла до нас з перевіркою і виписала акт зі штрафом на суму понад 4 млн грн за несплату ПДВ. Але несплати немає. Ми перерахували всю суму (за встановлення МАФів) з ПДВ і послуги наш підрядник виконав повністю. Ми заплатили за 145 магазинів, ми їх отримали “, – заявив голова правління “Київхліба” Володимир Череда.

Нагадаємо, в кінці 2014 року “Київхліб” виграв конкурс зі створення магазинів, які торгують соціальним хлібом. Станом на 15 червня 2016 в місті Києві функціонує 145 таких кіосків, в яких 70% від всієї продукції займає реалізація соціального хліба.

У вересні 2015 року “Київхліб” отримав від податкової акт перевірки з штрафом на суму понад 4 млн грн за порушення податкового законодавства у взаєминах з підрядником, який виробляв і встановлював МАФи, виконуючи інвестиційні договори.

У компанії говорять, що в кіосках реалізується 20% всього виробництва ПАТ “Київхліб”, близько половини асортименту – соціальний хліб.