ДТЕК спрямував понад 18 млн грн на розвиток Бурштина та Галицького району за 5 років

18 вересня Бурштин відсвяткував 462 річницю з часу свого заснування. Останні п’ять років компанія ДТЕК допомагає розвиватись місту Бурштину та селам Галицького району. Завдяки Стратегії соціального партнерства між ДТЕК, містом Бурштин та Галицьким районом компанія інвестувала більше 18 мільйонів гривень у понад 100 інфраструктурних проектів. До речі, до Дня міста маленькі бурштинці, завдяки щорічному конкурсу міні-грантів ДТЕК «Місто своїми руками», отримали нові дитячі майданчики.

«Сьогодні у нас радісний день, оскільки ми відкриваємо сквер «Малятко», який показує тісну співпрацю міста, влади, депутатів та компанії ДТЕК, яка є основним інвестором нашого міста. Раніше на цьому місці було пусто, а зараз вже є повністю укомплектований дитячий майданчик. В подальшому ми плануємо разом з компанією ДТЕК освітлити цей майданчик», - зазначила Роксолана Джура, міський голова Бурштина.

За її словами до встановлення цього майданчика площа між будинками пустувала. Нині тут облаштована пішохідна доріжка, встановлені красиві, сучасні дитячі гойдалки. Самі ж мешканці з власної ініціативи збудували дитячий будиночок.

«Головною умовою конкурсу «Місто своїми руками» було співфінансування у розмірі 10 % від загального бюджету кожного поданого проекту. Ми намагаємось допомогти людям змінити бачення, щоб вони розуміли, що дуже багато залежить від них самих. Якщо вони захочуть, щось робити своїми руками та згуртуються навколо якоїсь ідеї, то компанія ДТЕК завжди їм в цьому допоможе. Важливим для нас є те, що з кожним роком люди придумують все більше найрізноманітніших проектів, які можуть покращити життя в їхньому місті та знають хто може допомогти їх реалізувати», - зазначила Вікторія Гриб, керівник департаменту зі сталого розвитку ДТЕК Енерго .

Основними напрямками по яких ведеться співпраця компанії з громадами є охорона здоров’я, енергоефективність, підвищення активності громади, розвиток бізнес-середовища та покращення соціально-значущої інфраструктури.

В рамках реалізації проектів в цьому році проводиться енергоаудит Бурштинської міської лікарні, повністю робитиметься освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових кварталів та масивів. Буде замінено світильники на світлодіодні, лампи освітлення на економні і встановити таймери часу для автоматичного регулювання часу включення та відключення освітлення сходових кліток у висотних будинках. Крім того, передбачено заміну вікон та капітальний ремонт системи опалення, утеплення стін фасаду адміністративного будинку по вул. Січових Стрільців 4. Вже встановлено пом’якшуючі установки питної води в садочках, закуплено комп’ютерне обладнання для Бурштинської міської ради та навчальних закладів, замінено вікна у школах та лікарнях, покращено інфраструктуру міста. У цьому році заплановано ще розпочати капітальний ремонт з добудовою приміщення реабілітаційного центру дітей з особливими потребами «Довір’я».

Нагадаємо, з 2012 року, після підписання Стратегії соціального партнерства, ДТЕК інвестував у розвиток Бурштина та Галицького району понад 18 млн грн.