Компанія «Ferrexpo AG» отримала ЗСВ

Знак Соціальної відповідальності отримала також Ferrexpo.

Ви коли-небудь використовували електроніку від Sony або Panasonic? А як вам машини Audi, BMW, Porsche, Honda, Toyota, Volkswagen, Mercedes, Skoda? Усі вони зроблені зі сталі, що містить залізну руду Ferrexpo з Полтавської області, Центральної України.

Ferrexpo – міжнародна група компаній, що займається виплавкою і продажем залізної руди. На сьогоднішній день Група вже понад 35 років існує на міжнародному ринку, експортуючи свою продукцію у десятки країн Європи та Азії. А показником найвищої якості продукції служить лістинг сегменту “Преміум” на Лондонській фондовій біржі.

Міжнародне визнання бере свій початок з країни, з людей. Із заснуванням першого полтавського підприємства Ferrexpo, біля нього було створене селище Горішні Плавні (Комсомольськ), мешканці якого вже понад півстоліття працюють на гірничо-збагачувальних комбінатах Групи.

Увесь цей час Ferrexpo будує міцні партнерські відносини з мешканцями містечка.  Група проводить відкритий діалог для досягнення реалізації інтересів усіх сторін, у тому числі працює над розвитком мікроекономічного середовища громади на довгострокову перспективу, аби гарантувати, що у майбутньому селище не буде залежним від діяльності підприємства та зможе процвітати самостійно.

Група Ferrexpo завжди була великим інвестором в ініціативи місцевих громад, вкладаючи кошти в соціальну інфраструктуру міста та його околиць. Ці кошти були витрачені на медичні установи, соціальні послуги, освіту, релігію, культуру та спортивні заходи, а також на утримання деяких соціальних і культурних структур міста.

 За останній рік основний акцент у своїй соціально-благодійній діяльності компанія зробила на молодь усіх вікових груп. Для найменших створено гральний майданчик у садочку, для школярів відремонтовано шкільний автобус та збудовано спортзал.

Спорт є основою здоров’я, а у здоровому тілі – здоровий дух і ясний розум. Саме тому группа вже не перший рік фінансує місцевий веслувальний клуб «Гірник», на базі якого мають змогу тренуватися українські спортивні команди, а самі члени цього клубу перемагають у міжнародних змаганнях з греблі серед молоді та юніорів.

Утім, від усіх хвороб спорт не врятує, тож Ferrexpo вкладає кошти і у медичну інфраструктуру селища. Цьогоріч завершилась реконструкція інфекційного відділення місцевої лікарні, у тому числі було закуплене нове обладнання, і якісне лікування тепер доступне для жителів Горішніх Плавнів.

Ще одним показовим прикладом відкритості компанії є адресна допомога. У 2016 році Ferrexpo надала кошти на лікування двох людей: чоловіка-годувальника та маленької дівчинки, родичі яких звернулись до керівництва компанії як до останньої інстанції.

Ferrexpo будує свою діяльність на міцних суспільних відносинах, оскільки саме вони розглядаються в якості ключових компонентів до успіху компанії. Активна участь у розвитку громади, готовність слухати, почути і допомогти надає Групі велику підтримку на місцях, що забезпечує процвітання усіх сторін. Із вдячністю та повагою вручаємо Знак Соціальної Відповідальності групі компаній Ferrexpo AG!