В аеропорту «Бориспіль» стимулюють розвиток міжнародного поштового транзиту

31 січня 2017 року за участі керівника Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» відбулося підписання меморандуму про розвиток співробітництва між Українським державним підприємством поштового зв'язку «Укрпошта» та авіакомпанією «Міжнародні Авіалінії України». Домовленості стосуються нового технологічного рішення, яке дозволить надалі нарощувати обсяги транзиту міжнародних поштових відправлень через Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Запуск даного проекту є важливим не лише для компаній-партнерів, аеропорту «Бориспіль», який розвиває свій транзитний потенціал, але й для держави, як учасника міжнародних економічних процесів.

Проект було розпочато в листопаді 2016 року і сьогодні транзитом через ДП МА «Бориспіль» перевезено близько 50-ти тон міжнародних поштових відправлень з Китаю до 5-ти країн: Литви, Латвії, Вірменії, Кіпру та Ізраїлю. У січні 2017-го розпочато перевезення пошти з Чехії через Київ до Китаю. У лютому 2017-го МАУ розпочне перевезення транзитної пошти зі Швейцарії до країн СНД власними рейсами.

Меморандум про розвиток співробітництва підписали генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський та президент авіакомпанії МАУ Юрій Мірошников у приміщенні Міністерства інфраструктури України за присутності Міністра Володимира Омеляна та керівника ДП «Міжнародний аеропорт Бориспіль» Євгенія Дихне.

«Аеропорт «Бориспіль» має великий транзитний потенціал, який може ефективно використовуватися іншими суб'єктами господарської діяльності. Приємно, що у даному проекті інтерес до партнерства виявило держпідприємство, що, як і аеропорт «Бориспіль», входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України. Наша співпраця з «Укрпоштою» та базовою авіакомпанією МАУ в напрямку розвитку транзиту авіапошти має великі перспективи. Перш за все, разом ми створюємо спільний авіаційний продукт, затребуваний на міжнародному рівні», - підсумував Євгеній Дихне.