АМКУ оштрафував Київенерго за монополізм

Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету встановила, що ПАТ «Київенерго» порушило законодавство про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку передачі електроенергії. Про це йдеться у повідомленні АМКУ - передає ЗІК.

«Тимчасова адміністративна колегія встановила, що ПАТ «Київенерго» створювало перешкоди доступу постачальникам за нерегульованим тарифом (ПНТ), зокрема, ТОВ «ЕК Енолл» та ПрАТ «Карбон» на ринок постачання електроенергії», – повідомляє комітет.

Згідно з повідомленням, «Київенерго» обмежувало ПНТ у виборі ними потенційних споживачів та позбавило їх можливості здійснювати господарську діяльність у Києві, зокрема, шляхом висування необґрунтованих вимог до проекту договору на розподіл електроенергії.

Такі дії «Київенерго» визнані порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку передачі електричної енергії власними місцевими локальними електромережами на території міста Києва.

За вказане порушення на ПАТ «Київенерго» накладено штраф у розмірі 17,958 млн гривен.

Дата:
09.02.2017
Компанія:
Регіон:
Істотні питання: