Стартував інтернет-проект від Артеріум для препарату Аурікап

Корпорація «Артеріум» запустила інтернет-проект для ветеринарного препарату Аурікап. Мета проекту: пояснити важливість однієї зі складових догляду за домашніми тваринами – регулярного чищення вух. Проект складається з двох частин: інформаційної та інтерактивної.

Перша – це сайт www.auricap.ua, де зібрана детальна інформація про проблеми отитів у тварин і його профілактиці, а також матеріали, в яких ветеринарні лікарі, грумери та споживачі діляться досвідом застосування спрею Аурікап. Також на сайті можна придбати Аурікап зі знижкою та знайти перелік найпопулярніших в Україні інтернет-магазинів товарів для тварин.

Друга частина проекту – це інтерактивна гра «Собака Аурікапа». Відвідувач сайту знайомиться з веселою та розумною собакою Аурікапою, яка вміє виконувати безліч цікавих команд, але тільки після того, як її вуха будуть чистими. Така комунікація в ігровій формі не нав'язлива та дозволяє привернути увагу споживачів і донести серйозну проблему.

«Культура утримання та догляду за домашніми тваринами у нашій країні тільки починає формуватися. Сьогодні відповіді на свої питання споживачі шукають в Інтернеті. Корпорація «Артеріум» докладає зусилля для розповсюдження правильної інформації про проблеми захворювання вух, використовуючи інтернет-проект препарату Аурікап», – прокоментувала початок проекту Зоя Черкас, керівник служби з розвитку ветеринарних продуктів «Артеріум».

Дата:
10.02.2017
Компанія:
Регіон:
Мітки: