«Агромарс» підозрюється в незаконному переведенні коштів у готівку

Прокуратура Києва підозрює компанію «Агромарс» у незаконному переведенні коштів у готівку. Про це згідно з ухвалою Печерського райсуду передає Agravery з посиланням на «Українські новини».

Прокуратурою Києва з 12 січня проводиться розслідування за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 191, ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу. Установлено, що група осіб, у тому числі керівників деяких підприємств, при пособництві посадових осіб органів ДФС організували незаконний фінансовий механізм, спрямований на переведення безготівкових коштів у готівку, зменшення податкового навантаження на підприємства шляхом безпідставного формування податкового кредиту по ПДВ.

Також установлені фінансово-промислові групи реального сектору економіки, які надають конвертаційному центру послуги з переведення в готівку коштів за принципом «зустрічного потоку». Цей принцип полягає в реалізації «чорної готівки», утвореної в результаті продажу товарів, робіт і послуг без касового обліку підприємством реального сектору економіки шляхом проведення безтоварних операцій і зарахування на розрахунковий рахунок безготівкових коштів від «транзитних» і «буферних» підприємств «конверт центру» за відповідний відсоток.

За даними прокуратури, серед таких підприємств було ТОВ «Комплекс "Агромарс"». Так, суд вирішив заарештувати рахунки «Агромарса» в 4 банках. Однак 8 лютого арешт рахунків був скасований.

Довідка:

ТОВ «Комплекс "Агромарс"», засноване в 1998 році, є вертикально інтегрованою холдинговою компанією, що займається вирощуванням зернових культур, виготовленням комбікормів, вирощуванням племінної й бройлерної птиці, переробкою м'яса і його реалізацією через власну франчайзингову мережу «Гаврилівські курчата».

Дата:
11.02.2017
Регіон:
Істотні питання: 
Мітки: