Проект «Натхнення. Можливості. Успіх» допоможе дівчатам стати успішними в Україні

Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» за сприяння Фундації Кока-Кола розпочинає проект, спрямований на підтримку дівчат-підлітків. Він має допомогти створювати зв’язки між успішними жінками та дівчатами, які мріють про власний розвиток та доступ до якісної освіти.

Проект об’єднає відомих жінок, які допоможуть школяркам та студенткам досягти успіху в бізнесі, політиці, мистецтві, шоу-бізнесі, соціальних або благодійних проектах.

Залучити до нього планують близько 15 тисяч дівчат у 100 школах та університетах по всій країні.

Кожна жінка-лідер протягом 2017 року відвідає як мінімум одну школу, щоб розповісти про свій успішний досвід та надихнути юних слухачок своїм прикладом. Відеозаписи цих семінарів згодом будуть з'являтися на сайті safeconnection.org, щоб залучити до проекту більше дівчат та хлопців з різних регіонів України.

Спікери семінарів запишуть короткі відеозвернення, в яких розкажуть, як, на їх погляд, можна стати самодостатньою та досягти успіху. І будь-яка школа зможе надіслати свою заявку, щоб запросити до себе обраного нею спікера.

Продовженням проекту стане програма менторства, на яку зможуть подавати заявки студентки, готові до самостійних практичних кроків у побудові своєї кар’єри. Вони отримають змогу особисто поспілкуватися з обраним ментором та провести з нею цілий день, спостерігаючи за її роботою та життям.

Ця програма стане частиною проекту Safe Connection, який з 2011 року веде в Україні Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» за підтримки Фундації Кока-Кола.