Український банк випустив платіжні картки з кукурудзи (оновлено)

Український державний банк «Укргазбанк» найближчим часом планує випустити екологічно чисті платіжні картки, виготовлені з біосировини. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління банку Кирило Шевченко - передає AgroPortal.

За його словами, для виготовлення платіжних карток буде використано зерно кукурудзи і цукрову тростину. До кожної «зеленої» картки додаватиметься сертифікат на посадку іменного паркового дерева. Кирило Шевченко також зазначив, що проект реалізується спільно з Mastercard і є унікальним для Східної Європи.

Zaxid.net зазначає, що «зелені» картки «Укргазбанку» належать до лінійки преміальних продуктів PlatinumMastercard. Проект реалізований у рамках стратегії «зеленого» фінансування «Укргазбанку». Для виготовлення нових карток були використані качани кукурудзи та стеблі цукрової тростини.

У користуванні картка не відрізняється від традиційних аналогів, а після закінчення терміну дії розкладається упродовж двох років, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Виробником нових платіжних карток є німецька компанія Giesecke&Devrient, яка випускає продукцію у сфері безпечних та інноваційних платежів. Оформити екокартку можна у будь-якому відділенні «Укргазбанку». Клієнт банку також автоматично долучається до озеленення Києва – разом із карткою він отримує сертифікат на висадку паркових дерев.