ПАТ «Запоріжсталь» в 2016 році інвестував в модернізацію 1,8 млрд гривень

ПАТ «Запоріжсталь» Групи Метінвест, згідно технологічної стратегії, спрямованої на екологічну модернізацію, в 2016 році інвестував в розвиток і оновлення виробництва 1,8 млрд гривень.

Серед найбільших проектів комбінату в 2016 році - модернізація газоочисних установок агломашин № 3-6, що дозволить забезпечити очистку повітря від пилу до 50 мг/м3, від сірчистого ангідриду - нижче 400 мг/м3.

Ще один масштабний проект 2016 року - реконструкція доменної печі № 3. Агрегат буде оснащений сучасною системою аспірації, яка забезпечить очистку викидів від пилу до 50 мг/м3. Обсяг інвестицій в проект складе близько 1,5 млрд грн. В рамках проекту введена в дослідно-промислову експлуатацію нова система аспірації ливарного двору доменної печі № 2, що оснащена високоефективними рукавними фільтрами з імпульсною регенерацією, потужним тягодутьевим обладнанням і системою пневмотранспорту для повернення уловленного пилу в виробництво.

Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма:

- В Україні як і раніше зберігається несприятливий інвестиційний клімат. Українські компанії практично відрізані від світових ринків інвестицій, але і в цих умовах «Запоріжсталь» системно модернізує виробництво з обов'язкової екологічної складової, спрямованої на зниження навантаження на навколишнє середовище. З 2012 року ми вже направили на модернізацію і реконструкцію комбінату 5,7 мільярда гривень.