Roshen вклав у благодійність майже чверть мільярда гривень

Корпорація Roshen представила звіт про реалізацію благодійних та культурно-соціальних проектів в період 2014-2016 років. Зазначається, що за цей час на зазначені проекти було виділено 243 млн 333 тис. 646 грн., передає Finance.ua.

“Майже чверть мільярда на благодійність – це гідний для наслідування приклад соціальної відповідальності бізнесу. Для країни, яка веде війну, така допомога дуже важлива. Подібна діяльність – норма в усьому цивілізованому світі. Сподіваюся, що і в Україні це стане доброю традицією”, – прокоментував на своїй сторінці у Facebook президент України Петро Порошенко.

Наприклад, два проекти реалізуються для дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”. В рамках одного з них було направлено 27,5 млн грн для встановлення двох ліфтів у хірургічному корпусі, нової кріогенної системи, централізованої системи подачі стисненого повітря, а також на закупівлю необхідного обладнання.

Корпорація також перерахувала 788 507 грн на допомогу сім’ям загиблих на Майдані та в зоні військової операції на Донбасі через волонтерський проект “Люди допомагають людям”.

Ще понад 10 млн грн було спрямовано через благодійний фонд “Міжнародна асоціація підтримки України” на допомогу потерпілим в зоні боїв на Донбасі, зокрема, на лікування і реабілітацію військовослужбовців, закупівлю медикаментів, надання психологічної допомоги та проведення тренінгів.

В рамках реалізації культурно-соціальних проектів було виділено кошти на модернізацію Державного Черкаського зоопарку, створення льодового катка Roshen в Харкові, будівництво та обслуговування світломузичних фонтанів у Харкові та Вінниці, ремонт дитячих майданчиків по всій Україні та інші напрямки.