За підтримки ПАТ «Запоріжсталь» у Дніпрі встановлено ще 1200 нерестових гнізд

1200 штучних нерестових гнізд було встановлено в рамках традиційної екологічної акції ПАТ «Запоріжсталь» «Врятуємо Дніпро разом». Установка гнізд проходила в районі села Відрадне в балці Вільна.

Встановлювати штучні гнізда вкрай важливо, адже на природних нерестовищах відсоток збереження ікри дуже низький. Ікра на них часто гине - це відбувається через перепад води, погодних умов і ряд інших чинників. За допомогою штучних нерестовищ збільшується виживання ікри і підвищується кількість плотви та інших видів риб в наших місцевих водоймах.

- Про екологічні лиха можна говорити постійно, але один момент, коли ми про них просто говоримо, і інший - коли ми цілеспрямовано вирішуємо ці проблеми і рухаємося вперед, - зазначив директор з промислової безпеки ПАТ «Запоріжсталь» Ігор Черняк. - Приклад комбінату «Запоріжсталь», який вже багато років проводить екологічну акцію «Врятуємо Дніпро разом!», підтверджує, що тут не говорять, а діють.

Всього за час існування акції було встановлено близько семи тисяч штучних нерестових гнізд. ПАТ «Запоріжсталь» з 2012 року надає організаційну та фінансову підтримку громадській екологічній ініціативи «Врятуємо Дніпро разом!», яку висунули громадські організації, установи та просто небайдужі жителі Запорізької області, готові внести свій внесок у поліпшення навколишнього середовища. Мета проекту - очищення річки Дніпро, прибережної території, озеленення і відновлення живих ресурсів водойм, а також реалізація інших креативних ідей учасників руху, покликаних поліпшити екологічну обстановку в акваторії Дніпра.

Комбінат «Запоріжсталь» буде намагатися приділяти максимальну увагу цьому питанню і робити все, щоб і в місті, і навколо нього було красиво і екологічно.