У 2017 році ПАТ «Запоріжсталь» виділив 15 мільйонів гривень на програми для дітей Запоріжжя

Медіа-центр СКМ повідомляє, що ПАТ «Запоріжсталь» продовжує реалізацію соціальних програм і проектів, спрямованих на підтримку дітей Запорізької області. Щорічно на ці цілі комбінат направляє більше 15 млн гривень. Підтримка дитинства і юнацтва здійснюється в декількох напрямках: спортивному, освітньому, оздоровчому, реабілітаційному.

«Духовний стан суспільства оцінюється по його відношенню до дітей. Тому так важливо дарувати дітям любов і надавати щиру підтримку підростаючому поколінню. Ці вічні цінності поділяють всі запоріжсталівці, тому колектив комбінату «Запоріжсталь» реалізує цілий ряд програм підтримки дітей в Запоріжжі і області», - підкреслив Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Комбінат «Запоріжсталь» на системній основі надає допомогу чотирьом підшефним інтернатам Запорізької області: центру соціально-психологічної реабілітації дітей, обласному спеціалізованому Будинку дитини «Сонечко», спеціальній загальноосвітній школі-інтернату «Світанок» і спеціальній загальноосвітній школі-інтернату «Оберіг». Комбінат фінансує виконання ремонтних робіт в навчальних класах і спортивних залах, закупівлю необхідної для навчального процесу техніки і меблів, облаштування спортивних майданчиків, інше. Сума щорічної допомоги підшефним закладам становить близько 650 тис. гривень.

Також до Дня захисту дітей комбінат повністю профінансував реабілітаційно-оздоровчий відпочинок вихованців регіонального центру «Інваспорт». Для 14 юних спортсменів буде організований реабілітаційний табір на базі спеціалізованого центру «Модричі» (м.Трускавець). Щорічно комбінат надає підтримку в організації оздоровчого відпочинку вихованців центру, а також надає безкоштовно зали для тренувань в спортивному комплексі «Металург». Обсяг щорічної підтримки центру комбінатом становить понад 300 тис. гривень.

Крім цього, комбінат надає підтримку в проведенні дитячих змагань різного рівня. Підприємство на безкоштовній основі надає легкоатлетичний манеж для тренувань вихованців СДЮШОР з легкої атлетики та спортивної гімнастики, школі козацьких бойових мистецтв «Спас», іншим спортивним організаціям. ПАТ «Запоріжсталь» надає підтримку в проведенні змагань з різних видів спорту. На ці цілі комбінат направив 1,4 млн гривень.

Крім того, ПАТ «Запоріжсталь» системно надає підтримку дитячому футболу в Запоріжжі. У 2016 році сума фінансової допомоги склала 4 млн гривень, в 2017 на ці цілі комбінат направить близько 6 млн гривень. Кошти спрямовані на організацію навчально-тренувального процесу, участь в змаганнях, а також харчування, оренду житла для приїжджих, медикаменти і транспортні витрати. Завдяки допомозі комбінату «Запоріжсталь» вихованці ДЮСШ «Металург» повністю забезпечені літньою і зимовою ігровою формою, тренувальною екіпіровкою (м'ячами, фішками, конусами, ін.).

В рамках конкурсу соціальних проектів «Ми - це місто» також будуть реалізовані проекти для дітей Запоріжжя: створення дитячого планетарію, школи робототехніки, IT-табору, дитячо-юнацької школи козацько-лицарського виховання, театральної школи, будівництво спортивно-оздоровчого комплексу, реабілітаційних майданчиків, інших ініціатив.

Щорічно комбінат «Запоріжсталь» організовує пільгове оздоровлення для більш ніж 1100 дітей співробітників. Діти оздоровлюються в дитячих оздоровчих центрах «Супутник» (Великий Луг), «Альбатрос» і «Приморський» (Азовське море). У 2017 році на дитяче оздоровлення ПАТ «Запоріжсталь» направить близько 6 млн гривень.