Омелян звинуватив МАУ в відмові Ryanair від України

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що в ситуації з відмовою найбільшого європейського лоукостера Ryanair від запланованого входу в Україні з огляду на нібито порушення договору з боку держпідприємства Міжнародний аеропорт Бориспіль винен також і найбільший авіаперевізник країни - авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ). Про це пише НВ.Бізнес.

"Майберг (глава наглядової ради МАУ Арон Майберг - Ред.) І Рябікін (глава Борисполя Павло Рябікін - Ред.) Можуть відкривати шампанське. МАУ не може визначати країні, що їй робити і переплачувати за неякісні послуги", - написав міністр у Facebook після того, як ірландський авіаперевізник офіційно підтвердив, то відмовляється від українського ринку.

Нагадаємо, ірландська авіакомпанія Ryanair після тривалих переговорів скасувала планипо виходу на авіаринок України. Авіаперевізник пояснив таке рішення розбіжностями з керівництвом Борисполя, яке відмовилося виконувати досягнуті між авіакомпанією та Міністерством інфраструктури України домовленості.

У свою чергу гендиректор Борисполя Павло Рябікін звинуватив лоукостер Ryanair в незаконних вимогах. Також він заявляв, що через ультиматум Ryanair аеропорт може зазнати збитків в 2 млрд грн.

Омелян і раніше говорив, що МАУ намагається зберегти монопольне становище на авіаринку України.

"Те, що відбувається зараз навколо Ryanair, - це просто певна нервозність окремих великих гравців на ринку, які б хотіли зберегти правила гри. Факти, які вони говорять, були зманіпульовані від початку до кінця", - раніше заявляв Омелян.

  •