PepsiCo в Україні провела науково-практичний семінар «Молоко та молочні продукти»

PepsiCo в Україні гостинно відкрила двері свого молочного виробництва для педагогів київських шкіл в рамках науково-практичного семінару «Молоко та молочні продукти», що відбувся 15 вересня в Києві.

Учасники семінару ознайомилися з новими навчально-методичними матеріалами, розробленими для формування культури здорового харчування серед учнів 6-7 класів. До речі, спеціалісти PepsiCo взяли безпосередню участь в підготовці цих матеріалів. Окрім того, педагоги обговорили шляхи формування культури здорового харчування та споживчої освіти у школах.

Наприкінці семінару учасники відвідали виробництво дитячого молочного харчування «Агуша» у місті Вишневе. Педагоги ознайомилися з особливостями виробництва молочної продукції, відвідали виробничі зали та взяли участь в дегустації продукції заводу. Учасники заходу поспілкувались з керівництвом і технологами виробництва та особисто з’ясували основи і стандарти виробництва молочної продукції найвищої якості.

В рамках стратегії «Відповідально до мети» PepsiCo в Україні підтримує освітні ініціативи зі здорового харчування. Так вже четвертий рік поспіль PepsiCo бере активну участь у заходах програми «Три молочних продукти на день» та підтримує Всеукраїнський конкурс для учнів «Молодь тестує якість» разом з іншими партнерами-виробниками.