Watsons Україна підтримала ініціативу з утилізації вживаних батарейок

Watsons Україна приєдналась до збору коштів на утилізацію вживаних батарейок. Ініціатором стала Громадська організація «Батарейки, здавайтеся!», яка була у витоків процесу збору вживаних батарейок в Україні, а тепер поставила собі за мету налагодити їх переробку. Про це пише Європейська Бізнес Асоціація.

Watsons Україна вже протягом 5 років збирає вживані батарейки – у кожному магазині мережі можна знайти спеціальний бокс для їх приймання. Компанія прагне бути відповідальною до кінця, тому, окрім, прийому, було вирішено зайнятися проблемою утилізації батарейок.

То ж, батарейки зібрали. А що далі? Зібрані кошти будуть направлені на відновлення та модернізацію цього процесу в Україні, або буде налагоджено переробку батарейок в Європі. До речі, в Європі кошти за утилізацію закладені у вартості кожної батарейки. За думкою ініціаторів проекту, це та модель, на яку і нам потрібно орієнтуватися у найближчому майбутньому.

«Коли у 2013 році ми приєдналися до всеукраїнської ініціативи зі збору батарейок, ми зібрали майже 1,5 т за рік. Минулого року ця цифра сягнула майже 13 тонн. Загалом, за майже п’ять років нами зібрано 40 т батарейок! – розповідає Катерина Веремєєва, керівник відділу корпоративних комунікацій та зв’язків з громадськістю Watsons. – Ця новина має як хорошу, так і погану сторони. Так, все більше людей розуміють важливість збору батарейок, однак їх потрібно не лише збирати, а й утилізувати правильно та безболісно для навколишнього середовища».

До збору коштів долучились й інші відповідальні імпортери та виробники – Varta і GP Batteries. Наращі активно ведуться переговори з іншими імпортерами і мережами, що реалізують батарейки в Україні.

Всю інформацію про переробку батарейок, плани Організації, та про те, як долучитися до проекту, ви можете знайти на сайті.