Обласні дирекції УКРГАЗБАНКУ провели для дітей майстер-класи з економії коштів

У Дніпропетровській та Черкаській обласних дирекціях УКРГАЗБАНКУ провели День відкритих дверей для школярів та навчили малюків правильно заощаджувати гроші.

Зокрема, Дніпропетровську обласну дирекцію відвідали учні 6 класу середньої загальноосвітньої школи №81, а до Черкаської дирекції завітали маленькі учні 3 класу Черкаського колегіуму «Берегиня».

Дітям у легкій ігровій формі співробітники УКРГАЗБАНКУ розповіли про Міжнародний день заощаджень, історію його виникнення, що таке заощадження і як правильно розпоряджатися грошима. Для юних гостей провели екскурсію відділеннями, ознайомили з роботою банкомату, розповіли, які послуги надає банк, як виконується перерахунок та перевірка готівкових коштів касиром, показали, як обслуговуються роздрібні клієнти, юридичні особи та як працює каса.

Для підвищення рівня фінансової грамотності для майбутніх банкірів провели цілу низку навчальних вікторин, зокрема: «Фінансові знання», «Чиї це гроші?», «Приказки про гроші» та «Гроші та казки». 

Діти з ентузіазмом взяли участь у запропонованих банком вікторинах та завзято відповідали на питання і висловлювали свої думки.

Івано-Франківська й Полтавська обласні дирекції УКРГАЗБАНКУ приєдналися до святкування Міжнародного Дня заощаджень і також провели для школярів майстер-класи з економії грошей та екскурсію у відділеннях.

Так, учням 6 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи №11 та діткам працівників підприємств, які обслуговуються на зарплатних проектах на Полтавщині, розповіли про метали які найбільше цінуються у світі, показали муляжі золотих банківських зливків різної ваги найвищої проби 999,9, номінали купюр української гривні й іноземної валюти, а також розповіли історію виникнення монет, паперових грошей, кредитних карток й банків.

Діткам показали обладнання Банку, за допомогою якого здійснюється перерахунок, формування та пакування паперових грошей, роботу операційної каси, операції з готівковими коштами та перетворення паперових грошей в електронні, показали за допомогою якого інструмента можна здійснювати будь-які операції з електронними грошима.

Майбутні банкіри взяли участь у цікавій вікторині «Фінансові знання». Працівників УКРГАЗБАНКУ приємно здивувала обізнаність школярів – діти надавали правильні відповіді на всі запитання.

Наприкінці зустрічі всі дітки отримали подарунки від УКРГАЗБАНКУ.