УКРГАЗБАНК перерахував понад 325 тис. грн на допомогу дітям-сиротам

З початку року УКРГАЗБАНК вже перерахував 325 тис. грн на потреби дитячих будинків у рамках благодійного депозиту «Берегиня».

Небайдужі клієнти УКРГАЗБАНКУ активно користуються благодійним депозитом і допомагають дітям-сиротам по всій Україні, а УКРГАЗБАНК перераховує 1% річних від розміщених коштів на потреби 24-х підшефних дитячих будинків.

Для вихованців Харківської загальноосвітньої школи-інтернат №9, які взяли участь у конкурсі дитячого малюнку, УКРГАЗБАНК організував екскурсію до Києва. Для маленьких учасників конкурсу співробітники УКРГАЗБАНКУ провели екскурсію Банком, у легкій ігровій формі навчили школярів відрізняти справжні гроші від фальшивих й показали здійснення перевірки готівкових коштів касиром. Дітей навчили користуватися банкоматами й терміналами самообслуговування, показали як працює каса та розповіли які послуги надає банк.

Маленькі вихованці школи-інтернату ставили безліч запитань, деякі з них висловили бажання у майбутньому стати банкірами. Їхня вихователька Інна Долженко подякувала співробітникам банку за цікаву й корисну зустріч та наголосила, що діти з нетерпінням чекають на нові конкурси від УКРГАЗБАНКУ. 

Наприкінці зустрічі всі дітки отримали подарунки від УКРГАЗБАНКУ, а переможець – 11-річна Анастасія Костенко отримала головний приз за кращий малюнок.

Нагадаємо, за умовами депозиту «Берегиня», 1% річних від суми залучених від клієнтів коштів УКРГАЗБАНК спрямовує на рахунки дитячих будинків в усіх регіонах України, які закріплені  за кожною обласною дирекцією Банку. При цьому клієнти не будуть сплачувати цей відсоток – це виключно благодійний внесок Банку. Таким чином, чим більше залучатиме депозитів кожен регіональний підрозділ УКРГАЗБАНКУ, тим більше коштів буде спрямовано на допомогу кожному підшефному дитячому закладу.

Дата:
09.11.2017
Компанія:
Регіон:
Істотні питання: