День боротьби з цукровим діабетом в L’ORÉAL

Щороку, завдяки діяльності Міжнародної діабетичної федерації, Всесвітній день боротьби з діабетом охоплює мільйони людей у всьому світі. 14 листопада увага людства спрямована на загрозу глобального поширення хвороби. Сьогодні цукровий діабет входить в трійку захворювань, які найбільш часто призводять до інвалідності та смерті. В Україні офіційно понад 2 мільйони людей страждають від цієї недуги, а кількість тих, хто не здогадується про своє захворювання  може бути вражаючою.

Піклуючись про здоров’я своїх співробітників, L’ORÉAL Ukraine в рамках програми Ергономіки долучилася до Всесвітньої ініціативи. 17 листопада в Академії L’ORÉAL було проведено обстеження на визначення рівня цукру в крові всіх бажаючих співробітників. До заходу були залучені кваліфіковані лаборанти, які проводили експрес-тести і лікар-ендокринолог, що додатково консультував і давав відповіді на всі турбуючі питання.

Сучасний темп життя не завжди залишає нам час для турботи про себе. Ми забуваємо, що базові регулярні обстеження допомагають попередити і уникнути більшості захворювань, а для елементарної профілактики достатньо простих заходів з підтримки здорового способу життя та правильного харчування.

Пишаємося, що L’ORÉAL Ukraine є соціально відповідальною компанією. Турбуйтеся про себе та залишайтеся здоровими!

Дата:
21.11.2017
Компанія:
Регіон:
Мітки: