Щорічна акція «Відновимо ліси разом» Лісової опікунської ради (FSC) пройшла 4 листопада за підтримки компанії PepsiCo Україна

4 листопада на території ВП «Боярська лісова дослідна станція» Національного університету біоресурсів і природокористування України співробітники компанії Tetra Pak і PepsiCo, а також члени їх сімей, співробітники FSC Україна і працівники лісового господарства висадили однорічні сіянці сосни, дуба, клена, дикої груші, горобини.

Акція «Відновимо ліси разом» стала доброю щорічною традицією міжнародної некомерційної організації Лісова опікунська рада (Forest Stewardship Council, FSC). Ця організація була створена для просування екологічно відповідального, соціально вигідного і економічно життєздатного управління лісами в світі.

Боярська лісова дослідна станція, де проходила акція, сертифікована FSC. Це означає, що ведення лісового господарства станції відповідає принципам та критеріям FSC. Серед таких принципів — раціональне та невиснажливе користування лісовими ресурсами, збереження біорізноманіття та лісів високої охоронної цінності, соціальні гарантії лісових працівників, підтримка розвитку місцевих громад.

В акції «Відновимо ліси разом» брали участь як дорослі, так і діти. І для дітей був проведений спеціальний майстер-клас «Майстер Пєрєдєлкін», на якому юним учасникам в ігровій формі розповіли про властивості і призначення картонної упаковки, що випускається компанією Tetra Pak, і її переробку, а також навчили застосовувати використану упаковку від соків і молока для створення своїми руками потрібних і корисних речей.

Упаковка Tetra Pak сертифікована FSC, і торговий знак FSC на цій упаковці гарантує, що вона виготовлена з сировини, що видобувається із сертифікованих лісів.

Компанія PepsiCo випускає в сертифікованій FSC упаковці Tetra Pak свою продукцію, в тому числі соки «Сандора» і «Садочок», а також молоко «Слов'яночка», які сьогодні широко представлені на полицях магазинів України і користуються великим попитом серед споживачів. До речі, всі учасники акції могли підкріпитися смачними і корисними соками та іншою продукцією PepsiCo.

Акція «Відновимо ліси разом» регулярно проводиться з 2012 року, і за цей час спільно з Tetra Pak і PepsiCo було висаджено понад 32000 сіянців на території більш ніж 6,5 га. Акція спрямована на привернення уваги широкої громадськості до питань відновлення лісових ресурсів, їх невиснажливого використання та розвитку ринку відповідального споживання.