ViOil підписала з синдикатом європейських банків угоду про виділення $80 млн

Компанія ViOil підписала з синдикатом європейських банків угоду про виділення лінії передекспортного фінансування в розмірі $ 80 млн.

Про це повідомляє Agravery з посиланням на прес-службу підприємства.

Головним уповноваженим організатором і букраннером синдикованого кредиту виступив голландський ING Bank N. V., який є однією з найбільших фінансових установ у світі, що працює більш ніж в 40 країнах.

«Надання цього синдикованого кредиту означає високу довіру до нашої компанії з боку західних фінансових установ. Для нас дуже важливо, що партнери впевнені в стабільності і прозорості нашого бізнесу. Відкриття лінії предекспортного фінансування дозволило компанії повністю задовольнити потреби в оборотному капіталі на 2017/18 маркетинговий рік і стало черговим кроком ViOil по виходу на європейські ринки капіталу», ― зазначаила фінансовий директор промислової групи ViOil Алла Власюк.

Довідка:

Промислова група ViOil об'єднує два олійно-жирових комбінати — Вінницький і Чернівецький. На території Вінницького ОЖК в 2013 році група ввела в експлуатацію другий олійноекстракційний завод проектною потужністю переробки до 1,8 тис. тонн соняшнику на добу з можливістю переробки сої та ріпаку.