ОККО відшкодує збитки львів'янам, автомобілі яких заправили водою

У четвер, 14 грудня, на автозаправці ОККО на вул. Джорджа Вашингтона у Львові автомобілі заправляли розбавленим з водою пальним. Як пояснили ZAXID.NET у прес-службі ОККО, до них звернулось щонайменше вісім клієнтів зі скаргами на пальне.

Представниця прес-служби мережі ОККО Ярослава Полякова пояснила, що у резервуар з паливом Pulls А-95 на цій АЗС випадково потрапила вода. Відтак клієнтам, що заправляли 14 грудня авто цим паливом, будуть відшкодовані усі завдані збитки.

Зокрема, один з таких водіїв написав про неякісне пальне у групі Варта1. Львів’янин Юрій Овдійчук заправив авто на АЗС на вул. Джорджа Вашингтона, однак стверджує, що через 500 метрів машина заглохла. Юрій Овдійчук опублікував фото рідини, яку залили у паливний бак автомобіля. За його словами, коли рідина відстоялась, то виявилось, що авто заправили водою.

Ярослава Полякова уточнила, що до компанії звернулось восьмеро водіїв, що вчора заправляли свої авто на цій заправці. Окрім вартості пального, водіям також відшкодують витрати на СТО. Із власником автомобіля, інформація про який була оприлюднена у групі Варта1, уже сконтактувалися менеджери ОККО.

«Власник авто свою машину привіз на СТО і ця людина, яка зробила пост, це співробітник сервісної компанії. З власником ми спілкувались ще вчора, контакт є і ми розуміємо, що це проблема з нашого боку і ніхто від цього не відхрещується», – уточнила Ярослава Полякова.

За її словами, 15-16 грудня на АЗС працюють над усуненням цієї проблеми. АЗС на вул. Джорджа Вашингтова у Львові працює у звичному режимі, однак до усунення проблеми автомобілі не заправляють паливом Pulls А-95. Наразі у ОККО з'ясовують причину, у зв'язку з якою у резервуар з паливом потрапила вода.