Співробітники «Фармацевтичної фірми «Дарниця» на благочинному аукціоні зібрали близько 19 тисяч гривень для вихованців інтернатів

У «Фармацевтичній фірмі «Дарниця» відбувся Благочинний аукціон, в рамках якого співробітники компанії зібрали 19 000 гривень для вихованців Головненської школи-інтернату, Рожищенського притулку та Іваничівської школи-інтернату Волинської області, сиротинців Сєвєродонецька (Луганська область) та Кам’янського (Дніпровська область).

Ідею аукціону запропонувала співробітниця компанії Аліса Сенипостол, щоб здійснити мрії малечі, яка мешкає в дитячих будинках та інтернатах. Для цих дітей Святий Миколай - ледь не єдиний, до кого можна звернутися зі своїми бажаннями.

На аукціон працівники виставили 65 лотів, більшість з яких були виготовлені власноруч. В якості лотів фігурували картини, пряниковий будиночок, елементи декору, фотороботи, прикраси тощо. Протягом місяця, поки тривав благочинний аукціон, понад 120 співробітників «Дарниці» змогли взяти в ньому участь. Усі зібрані кошти у повному обсязі були передані соціальному партнеру «Фармацевтичної компанії «Дарниця» - Міжнародному благодійному фонду «Карітас України» для придбання подарунків вихованцям інтернатів до Дня Святого Миколая.

Організатори аукціону ставили за мету залучити якомога більше учасників, які б виступили в ролі помічників Святого Миколая, щоб кожна дитина відчула любов і турботу. В ході реалізації благодійної ініціативи ця ідея отримала широкий відгук і  об’єднала співробітників усіх рівнів та підрозділів.

Внесок команди компанії у створення новорічної казки для вихованців інтернатів – лише один із кроків багаторічної програми благодійності «Фармацевтичної фірми «Дарниця». Благочинний аукціон пройшов в рамках Марафону добрих справ, який складався з низки соціальних проектів протягом року. Загалом, у Марафоні взяли участь близько трьохсот співробітників компанії, які щоденними добрими справами прагнуть покращувати майбутнє в усіх сферах життєдіяльності і керуються настановами видатного українця і мецената Петра Яцика: «Любити Україну потрібно до глибини своєї кишені».

Дата:
21.12.2017
Компанія:
Істотні питання: 
Мітки: