У 2018 рік АТ «Прикарпаттяобленерго» вступає під гаслом «Вітер змін – енергія твого майбутнього!»

У 2018 рік АТ «Прикарпаттяобленерго» вступає під гаслом «Вітер змін – енергія твого майбутнього!». Під тему року розроблено іміджеву корпоративну продукцію, заплановано ряд заходів та ініціатив.

Девіз на наступний рік обраний енергетиками не випадково, він навіяний майбутньою реорганізацією ринку енергетики. «2018 рік – буде для нас роком змін,– розповідають в обленерго. - Компанію чекають зміни в деяких бізнес-процесах, які необхідні для їхньої оптимізації та вдосконалення. Згідно з вимогами законодавства, підприємство поділиться на дві окремі компанії - одна з яких буде займатися передачею електроенергії та підключенням нових споживачів, інша – продажем електроенергії споживачам. Також на ринку з’являться нові продавці електроенергії, ринок стане конкурентним, а обленерго втратять своє монопольне становище. Але ми сприймемо всі зміни достойно і з користю для себе».

Для підкреслення теми року АТ «Прикарпаттяобленерго» розробило нову серію корпоративної продукції. В цьогорічній колекції чотири види календарів, підсилені яскравою візуалізацією та мотиваційними фразами, які щодня налаштовуватимуть на оптимізм і відкритість новому. Кожен із них має QR-код, просканувавши який потрапляєш на сайт компанії.

Тема року зазвичай визначає і заходи, які плануються в колективі, і зовнішні акції. Нагадаємо, що в рамках девізу року, а також корпоративної соціальної відповідальності АТ «Прикарпаттяобленерго» прийняло рішення підписати меморандум про партнерські взаємини з ГС «Об’єднані дітьми». В компанії вірять, що наставництво здатне змінити життя дитини на краще, тому вже з наступного року компанія долучиться до проекту «Наставництво для дітей».

АТ «Прикарпаттяобленерго» кожного року обирає гасло, яке ґрунтується на цінностях та пріоритетах товариства, перегукується із стратегією розвитку і соціальної відповідальності компанії та відображається у корпоративній продукції.