«АХА Страхування» першою в Україні запускає інноваційний сервіс Audasmart

Сьогодні відшкодування збитків за полісами автоцивілки – досить тривалий процес, який в середньому по ринку займає 3-4 місяці. «АХА Страхування» пропонує клієнтам скористатися інноваційним сервісом Audasmart. Дане рішення впроваджується в Україні СК «АХА Страхування» спільно з партнером, компанією «Аудатекс-Україна».

Audasmart - це спеціальний мобільний портал, який дає клієнту можливість самостійно за лічені хвилини провести оцінку збитку та швидко отримати відшкодування. 

Принцип роботи сервісу дуже простий. Після реєстрації збитку в колл-центрі «АХА Страхування» водій отримує смс-повідомлення з унікальним посиланням, скориставшись яким, отримує доступ до персональної сторінки сервісу Audasmart за його збитком. Згідно з інструкцією сервісу, водій має сфотографувати пошкоджене авто та заповнити декілька полів на порталі. Після цього спеціальний інтелектуальний модуль оцінить рівень збитків та запропонує суму відшкодування. Клієнт може погодитися і швидко отримати виплату на свій картковий рахунок або перейти до традиційного способу врегулювання. 

Революційним способом оцінки збитків в ході пілотного використання сервісу скористалися більше 200 клієнтів «АХА Страхування». Вони отримали відшкодування протягом кількох днів з моменту ДТП. «Подібні сервіси успішно працюють у Польщі та Чехії, - розповідає Максим Межебицький, заступник голови правління «АХА Страхування», - Це черговий крок нашої компанії до повної діджиталізації страхових послуг».

За словами керівника, новий сервіс дозволить клієнтам отримувати повний перелік послуг онлайн, без візиту до страхової компанії. З лютого 2018 року можна буде придбати електронний поліс автоцивілки. Якщо трапиться ДТП, то клієнт зможе скористатися електронним європротоколом та сервісом Audasmart. Весь цикл надання страхової послуги буде проводитися в електронному вигляді, що дозволить суттєво зекономити час клієнтів та зробити весь процес більш комфортним та сучасним. 

Поки що проект працює з наступними обмеженнями: в ДТП немає постраждалих осіб, сервіс пропонується на окремі марки та моделі автомобілів, перелік яких постійно розширюється, рішення щодо можливості запропонувати сервіс приймає кваліфікований оператор колл-центру «АХА Страхування».