ПрАТ “МетЛайф” продовжує втілювати в життя соціальний проект “Лікарня, дружня до дітей”

2 лютого співробітники ПрАТ “МетЛайф” урочисто відкрили другу ігрову кімнату в рамках соціального проекту “Лікарня, дружня до дітей”. Цього разу повністю відремонтували та облаштували приміщення в Київській обласній дитячій лікарні в місті Боярка для дітей, що перебувають на стаціонарному лікуванні у відділенні ендокринології. Проект реалізовується в Україні за підтримки фонду MetLife Foundation та при координації Центру “Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності”.

До проекту долучилось чимало співробітників ПрАТ “МетЛайф”. Спільними зусиллями разом із небайдужими працівниками лікарні вдалось відремонтувати кімнату та оздобити її новими сучасними меблями та дитячими іграшками. Концепцію кімнати, як і минулого разу, розробила дизайнер Олена Білопольська. “Дітям подобаються яскраві фарби, гарні меблі, сучасний інтер’єр: місце, де можна відволіктись від медичних процедур та провести час з однолітками – що ще може бути краще! Ми висловлюємо безмежну вдячність усім волонтерам та тим, хто долучився до цього проекту й не пошкодував сил та часу на допомогу”, – зазначила Марія Кошель, лідер корпоративної соціальної відповідальності та провідний спеціаліст відділу обслуговування власників полісів ПрАТ “МетЛайф”.

Проект “Лікарня, дружня до дитини” розпочався ще у 2017 році, коли ПрАТ “МетЛайф” отримала грант від MetLife Foundation на його реалізацію. А в травні минулого року було облаштовано першу дитячу ігрову кімнату в Ірпінській центральній міській лікарні. Проект триватиме і в цьому році, тож очікуйте на нові радісні новини.

Дата:
05.02.2018
Компанія:
Галузь: 
Регіон: