МЕТРО Кеш енд Кері Україна першою отримала ISO 22000:2005

"МЕТРО Кеш енд Кері Україна" стала першим рітейлером в Україні, який успішно пройшов сертифікаційний аудит з якості у відповідності до вимог стандарту харчової безпеки ISO 22000:2005 "Cистеми управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга". Про це пише Дело.

Даний стандарт харчової безпеки застосовується до всіх організацій харчового ланцюга та містить вимоги до процесів та процедур управління безпечністю харчових продуктів відповідно до принципів HACCP (Система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок), що передбачає систематичний превентивний підхід до контролю безпечності харчових продуктів (біологічних, хімічних та фізичних ризиків) на всіх етапах бізнес-процесу.

Область сертифікації стандарту ISO 22000:2005 в METRO охоплює наступні процеси та продукцію:

  • Оптова торгівля харчовими продуктами та напоями (алкогольними та безалкогольними).
  • Виробництво охолоджених м"ясних напівфабрикатів (натуральних, порційних, в маринадах та спеціях).
  • Виробництво охолоджених рибних напівфабрикатів.
  • Нарізання, слайсування та фасування сирів та сирних продуктів.
  • Фасування фруктів та овочів.
  • Дефростація та випікання хлібобулочних виробів.
  • Надання послуг з доставки заморожених, охолоджених, і тих, харчових продуктів і напоїв, що зберігаються при інших стабільних температурах.
  • Зберігання харчових продуктів та напоїв (алкогольних та безалкогольних).

Мартін Шумахер, Директор "МЕТРО Кеш енд Кері Україна": "Отримавши сертифікат якості згідно із стандартом харчової безпеки ISO 22000:2005, наша компанія довела, що система управління безпечністю харчових продуктів METRO гарантує нашим покупцям впевненість у їхньому виборі.  Процес проходження сертифікаційного аудиту був дуже хвилюючим для всієї команди METRO. Ми пишаємося тим, що саме "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" першою серед рітейлерів отримала цей сертифікат. Ми цінуємо це і зобов'язуємось і надалі підтримувати найвищий рівень системи управління безпекою продуктів харчування для наших клієнтів у всіх магазинах METRO в Україні".