МТС як платформа для навчання підростаючого покоління від корпорації "Сварог Вест Груп"

З думкою про майбутнє компанія підтримує навчання учнів у шкільному технологічному центрі с. Мокіївці, в якому вивчають професію тракториста, а практику походять на потужностях МТС Корпорації "Сварог Вест Груп".

Сьогодні в сільській місцевості постає проблема навчання дітей, адже з огляду на демографічну кризу у школах зменшується кількість учнів і тому навчальним закладам важче здійснювати свої обов`язки — організовувати та реалізовувати доступне, гідне навчання населення. Співпрацюючи з громадами Корпорація "Сварог Вест Груп" здійснює фінансово-матеріальну підтримку та організаційно-консультаційну допомогу закладам освіти.

З 2006 року на базі Мокіївської ЗОШ створено виробничий напрямок навчання учнів 10-11 класів шкіл Шепетівського району, який включає технологічний профіль навчання за напрямком сільське господарство з кінцевим результатом: одержання прав тракториста-машиніста категорії "А, В", водія легкового автомобіля категорії "А, В, С".

Заняття з підготовки трактористів-машиністів та водіїв категорії “В” проходять двічі на тиждень учнів привозять із сіл: Серединці, Городище, Чотирбоки, Ленківці та Плесна, з останнього довіз учнів з 2016 року здійснюється за рахунок компанії. Це єдина школа на Хмельниччині, що має можливість практикувати учнів на сучасній сільськогосподарській техніці, оскільки Корпорація "Сварог Вест Груп" забезпечує умови для проведення практичних занять на базі МТС у с. Мокіївці. Школярі вивчають сільськогосподарські машини, трактори, агротехніку і технологію механізованих робіт, правила дорожнього руху, основи агрономії, основи економіки. Для навчання сприяє наявність тракторного класу, механічної лабораторії, майданчика для водіння трактора, парку сільськогосподарських машин.

Після закінчення навчання у технологічному центрі випускники мають можливість влаштуватися на роботу до Корпорації "Сварог Вест Груп".