Молочні борги: селяни мітингують біля «Старокостянтинівського молокозаводу»

Селяни вже другий день мітингують під стінами «Старокостянтинівського молочного заводу», що входить в структуру «Укрпродукт Груп», через несплату підприємством коштів за поставлене молоко.

Про це повідомляє Agravery з посиланням на latifundist.com.

Всього під стінами заводу зібралося близько 300 осіб. Селяни скаржаться, що через припинення виплат за поставлене молоко вони змушені вирізати корів.

«На сьогоднішній день ми проводимо мирну акцію протесту. Частково завод з нами розрахувався, але значна сума коштів залишилася у них. Ми стоятимемо до тих пір, поки до нас не вийдуть представники заводу і не скажуть, що вони віддають нам гроші. Або до тих пір, поки не буде офіційного рішення суду, який би визнав, що завод повинен нам гроші. З ПНАК я працюю з першого дня його заснування. Заборгованість перед мною і моєю родиною становить близько 55 тис. грн», — розповіла Наталія Шідей, член Першого національного аграрного кооперативу (ПНАК) .

Нагадаємо, що Господарський суд Хмельницької області розглядає ряд позовів до «Старокостянтинівський молочний заводу» (щодо несплати підприємством коштів за поставлене молоко селянами Хмельницької, Рівненської та Житомирської областей. Завод заборгував 22,8 млн грн.