Ефективна взаємодія Сварог Вест Груп з органами місцевого самоврядування

Програма соціальних інвестицій "З людьми і для людей", розроблена з метою надання консультаційної, організаційної та фінансово-матеріальної підтримки територіальних громад, а також сприяння розвитку інфраструктури населених пунктів, благоустрою та вирішенню соціальних проблем на території діяльності агрохолдингу.
 
З метою благоустрою території сіл та селищ здійснюється індивідуальний підхід до кожного населеного пункту, визначаються реальні потреби  людей та їх нагальність, черговість вирішення, розробляються цілі й стратегії по їх впровадженню. Так, компанія продовжує допомогати у ліквідації стихійних сміттєзвалищ, зокрема, у селах Кременчуки і Митинці Красилівського району, надає фінансову та іншу підтримку громадам.
 
"Співпраця з Корпорацією "Сварог Вест Груп" є плідною й результативною, адже визначення реальних проблем орендодавців на місцях, сприяння ініціативам громад у роботі компаніїї є систематичним і пріоритетним. Отримані від "Сварога" кошти, спрямовані на благоустрій, ми  використовуємо на облаштування території села, встановлення  необхідних для комфорту селян атрибутів тощо", - ділиться думками Василь Петрович Чорнобай, голова Ледянської сільської ради Красилівського району Хмельницької області.
 
"Корпорація "Сварог Вест Груп" цілеспрямовано надає допомогу територіальним громадам, зокрема, було проведено ремонт й суттєво покращено стан доріг у селах Федорівка, Трусилівка, Рублянка, Якимівка, а також по трасі смт Антоніни  -  м. Теофіполь до с. Ледянка", -  розповідає Сергій Васильович Китайчук, директор СТОВ "Довіра".
 
Ефективна взаємодія з орендодавцями та конструктивний діалог з органами місцевого самоврядування  ґрунтуються на сумлінному виконанні умов укладених договорів оренди та соціальній відповідальності орендаря -  Корпорації "Сварог Вест Груп".

Дотримуючись програми корпоративної соціальної відповідальності "З людьми і для людей", та в межах пілотного профорієнтаційного проекту "ІТ в арго" Корпорація "Сварог Вест Груп" підтримала ініціативу зі створення шкільного коворкінгу, якісного робочого шкільного простору для учнів, адже переконана, що подібні проекти стимулюють пізнавальну активність і самостійність учнів, профорієнтують сучасну молодь.

Пілотний профорієнтаційний проект покликаний сформувати та розвивати дослідницькі, профорієнтаційні, інформаційно-технологічні здібності учнів. Побудувати майбутнє, де навчання шляхом інтерактивної діяльності дасть можливість дітям розкрити власний творчий потенціал і навчить їх вчитися, створити сучасні умови для виховання майбутнього покоління, залучити учнів до активної участі в інтелектуально-творчих подіях – основні цілі спільного проекту "Шкільний коворкінг "FreeTime"" Корпорації "Сварог Вест Груп” та ЗОШ I-III ступенів №1 ім. М. Островського.

На відкриття були запрошеними директор Департаменту корпоративних комунікацій та зв'язків із громадськістю Корпорації "Сварог Вест Груп" Олена Володимирівна Шершньова та помічник Голови Ради директорів компанії Анна Миколаївна Косовська. Представники холдингу висловили надію, що такий проект стане корисним для розвитку творчого потенціалу дітей і подарували сертифікат на ноутбук для підвищення ефективності роботи шкільного телебачення.

Директор школи Наталія Миколаївна Собчук зазначила у своєму виступі, що шкільний коворкінг із  радіо- та телетрансляціями – це інтерактивна форма роботи учнів, яка дає  учням  гарні можливості спробувати свої сили у різних ролях, сприяє розвитку учнівської ініціативності та самоорганізації. Також додала, що завдяки Корпорації "Сварог Вест Груп" в особі Голови Ради директорів Миколи Миколайовича Агаркова,  школа реалізувала цікавий проект, осучаснила свій простір, який залучає учнів до активної участі в інтелектуально-творчих подіях школи.