«Надсилаю добро» разом із «Нова Пошта»

З сьогоднішнього дня у 150 відділеннях «Нова Пошта» стартує благодійна акція «Надсилаю добро». Кожен клієнт може купити наліпку за 5 грн і підтримати маленьких мешканців центру для онкохворих дітей «Дача». Це єдиний в Україні центр, де діти з усієї країни, що проходять тривале лікування від раку, можуть безкоштовно жити разом зі своїми сім’ями та одужувати поряд з мамою і татом. Подарувати їм цю можливість разом із клієнтами «Нова Пошта» допомагає благодійний фонд «Запорука».

За 8 років «Дача» прийняла вже 1000 дітей – портрети тих, хто одужав і за цей час подорослішав, прикрашають центр і дарують надію теперішнім мешканцям затишного будинку. «Дача» в першу чергу нагадує дім близьких друзів, де кожну дитину огортає домашня атмосфера і підтримка батьків.

Акція триватиме до 30 червня 2018 р. включно, тож кожен клієнт зможе знайти найближче відділення, де продаються акційні наліпки, і підтримати тих, хто цього потребує найбільше.

Для компанії «Нова Пошта» акція «Надсилаю добро» - це спосіб налагодити зв’язки між клієнтами та благодійними організаціями, а також надати клієнтам компанії можливість долучитися до акції. Для нас важливо бути частиною громадського життя нашої країни та створювати можливості для повноцінної допомоги тим, хто цього найбільше потребує.

Допомагаючи людям скорочувати відстані між собою, «Нова Пошта» є прикладом відповідального українського бізнесу. З 2016 року в компанії діє стратегія сталого розвитку – «дорожня карта», згідно з якою «Нова Пошта» реалізує соціальні проекти та акції, які тісно пов’язані з місією та цінностями бренду. Серед них – безкоштовна доставка вантажів волонтерських організацій у межах проекту Гуманітарна пошта України, реабілітація учасників бойових дій через допомогу медичним закладам і працевлаштування, підтримка бігового руху та проведення напівмарафонів у Києві та в регіонах (Гран-прі, що включає цього року 5 міст), розвиток підприємництва в межах Школи бізнесу Нова Пошта, ділового книговидання, а також популяризація книгочитання у співпраці з Фундацією Дарини Жолдак (акція «100 тисяч нових книжок дітям»).

Подробиці проекту та звіти можна переглянути на сайті БФ «Запорука» http://www.zaporuka.org.ua/proekti або на сторінці https://www.facebook.com/ZaporukaDacha.