«Нова Пошта» допомагає у реабілітації українських військових

Компанія «Нова Пошта» та Національний Інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова тісно співпрацюють уже майже чотири роки.

Провідний медичний заклад України, який лікує 25 тисяч громадян України та здійснює понад 7 тисячскладних хірургічних втручань щорік, регулярно отримує допомогу від компанії «Нова Пошта» в рамках програми реабілітації учасників бойових дій на Сході країни.

Усе медичне обладнання, що надходить в розпорядження Інституту, використовують також для лікування українських військових і постраждалих внаслідок воєнних дій на Донбасі та реабілітації воїнів, які перебувають на стаціонарному лікуванні. Варто зазначити, що установа з 2014 року провела реабілітацію 2 тисяч бійців.

За період співпраці Інститут отримав різні види обладнання, яке застосовується як в операційних при лікуванні важких патологічних станів, так і для діагностики стану пацієнтів, зокрема електрокоагулятор, медичний лазер, клінічний аналізатор, рефлотрон та ін.

«Ми, як відповідальний бізнес, не можемо лишатися осторонь суспільних негараздів нашої держави, спричинених зокрема і бойовими діями на сході країни.

Саме тому ми запустили у 2015 році програму реабілітації учасників бойових дій, одним з напрямків якої є медичний. Увесь цей час «Нова Пошта» регулярно забезпечує заклад сучасним і потужним медичним обладнанням, бо ми розуміємо гостру потребу у якісному лікуванні громадян саме в Україні.

Ми щиро пишаємося тим, що фахівці національного Інституту рятують життя людей за найвищими світовими стандартами! І тішимося нагоді допомагати втілювати в життя ці світові стандарти діагностики й лікування для наших громадян. Адже серед них є чимало тих, хто захищає цілісність України», - зазначила Директор з іміджевих та соціальних проектів компанії «Нова Пошта» Лілія Загребельна.