Біфідо ТМ "Біла лінія" та Premialle отримали оцінку "Відмінно" в незалежному дослідженні

Центр споживчих експертиз «ТЕСТ» продовжує перевіряти якість продуктів харчування. Під пильною увагою Центру опинилися кисломолочні продукти з біфідобактеріями та сухі закваски для домашнього сквашування. За результатами незалежного дослідження, біфідо ТМ «Біла лінія» та Premialle успішно пройшли всі етапи перевірки і отримали найвищу оцінку ― «Відмінно». Про це пише European Business Association.

Експерти акредитованої лабораторії перевірили молочну продукцію 9 відомих торгових марок на найважливіші для споживача показники: мікробіологічні та фізико-хімічні (склад продукту), вміст немолочного жиру та крохмалю, смакові особливості, відповідність маркування та якість упаковки. Цікаво відзначити, при порівнянні продукту виробленого в домашніх умовах з сухих заквасок та готового продукту з магазину – експерти віддали перевагу готовому продукту з магазину відразу з кількох причин: загальна вартість магазинного продукту нижче вартості сухих заквасок разом з молоком, складний процес самостійного сквашування з дотриманням жорсткого температурного режиму.

Нагадаємо, що в грудні 2015 року «ТЕРРА ФУД» удосконалив вже знайомий споживачам біо-кефір і випустив новий кисломолочний продукт біфідо. Продукт представлений в скляній пляшці ТМ Premialle та в ПЕТ пляшці ТМ «Біла лінія» жирністю 1% та 2,5%.

Біфідо ― це корисний кисломолочний продукт з м’яким смаком, який містить біфідобактерії Bifidobacterium BB-12. Завдяки інноваційній формулі біфідобактерії BB-12 зберігають свої корисні властивості, проходячи увесь процес травлення. Біфідобактерії покращують травлення та зміцнюють імунну систему організму, допомагають відновити мікрофлору кишечника, знизити вагу, знизити ризики розвитку дисбактеріозу, збільшують засвоєння білків та допомагають зменшити алергічні реакції у організмі.

«Сьогодні одним з актуальних завдань є розробка продуктів харчування з використанням молочнокислих і біфідобактерій. Ці продукти розглядаються як основа функціонального харчування людини, починаючи з перших днів його життя. Оздоровлюючий ефект для організму людини в значній мірі обумовлений біологічно цінними властивостями лактобактерій та біфідобактерій, а саме пробіотичними. Молочнокислі і біфідобактерії сприяють виведенню з організму шкідливого холестерину, вони стійкі до деяких антибіотиків. Молочнокислі та біфідобактерії сприяють виробленню в організмі інтерферону та стимулюють роботу імунної системи. Використання цих бактерій в складі продуктів щоденного харчування сприяє продовженню активного довголіття», ― коментує користь щоденного споживання продуктів з біфідобакетеріямі Коваленко Надія Костянтинівна, член-кореспондент Національної Академії Наук України, професор, доктор біологічних наук.

Молочна продукція ТМ Premialle та «Біла лінія» виготовляється на сучасному комбінаті в Україні. Використовується виключно натуральне незбиране фермерське молоко без додавання консервантів. Два роки поспіль (2015 - 2016) продукція ТМ «Біла лінія» отримує відзнаку «Добрий знак», пройшовши ретельні дослідження у європейській лабораторії. ТМ Premialle – це ідеальна молочна продукція найвищого ґатунку, яка зберігає усі свої корисні властивості, завдяки екологічній скляній тарі.

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «ТЕРРА ФУД» об'єднує молочні активи Групи «ТЕРРА ФУД», одного з провідних виробничо-торговельних холдингів України, працюючого в трьох галузях ― молочній, м'ясній та аграрній. Сьогодні «ТЕРРА ФУД» абсолютний лідер у ключових категоріях молочної галузі України: №1 з виробництва молочної продукції, №1 з виробництва фасованого вершкового масла, №1 з виробництва рослинно-вершкової суміші, №1 у сегменті преміальної молочної продукції. Компанія експортує свою продукцію більш ніж до 40 країн світу, серед яких Молдова, Азербайджан, Грузія, Вірменія, Казахстан, Туркменістан, Близький Схід, Балкани та країни північної Африки та Азії.