Благодійні проекти Roshen

Проект допомоги був спрямований на відновлення роботи рентген-операційної Центру. Так як 2 рентген випромінювача (променеві трубки) в рентген-операційній виробили свій ресурс і вийшли з ладу, вони потребували заміни. Протягом 6 місяців ангіографічна операційна не функціонувала, що позбавляло тяжкохворих і критичних пацієнтів життєво необхідної допомоги. Завдяки ROSHEN робота ангіоопераціонної відновлена, і Центр поновив надання допомоги дітям із вродженими вадами серця в повному обсязі. Вартість проекту склала 1 360 270 грн.

Центр дитячої кардіології та кардіохірургії є основною установою України в наданні допомоги дітям із захворюваннями серцево-судинної системи будь-якої складності. Щороку Центр здійснює понад 2500 операцій у дітей і дорослих. З них близько 600-700 пацієнтів на рік потребують проведення діагностичних і лікувальних ендоваскулярних втручань. Дані процедури проводять з використанням рентгенангіографіческіх систем. За останні 10 років було проведено близько 6 000 таких операцій.

крім того, у рамках комплексного благодійного проекту допомоги національній дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ» (м.Київ) корпорація ROSHEN встановила в хірургічному корпусі операційні світильники виробництва компанії Dräger, створені за останнім словом техніки. Бюджет проекту склав 2 090 500 грн. Новітня модель світильників «Polaris 600» має цілий ряд переваг.

Регульована колірна температура в прямому сенсі слова дозволяє бачити всі процедури в правильному світлі. Відповідне освітлення доступно для будь-якого операційного поля з урахуванням структури тканини, індивідуального сприйняття і хірургічної процедури. Це дає лікарям можливість краще зосередитися, знизити втому та зменшити відблиски під час тривалих процедур.

Регульований діаметр світлового поля швидко забезпечує правильне фокусування і оптимальне освітлення для будь-яких видів операцій. Незалежно від розташування членів хірургічної бригади «Polaris 600» висвітлює всі необхідні ділянки операційного поля, не створюючи тіней, що заважають.

Інтуїтивно зрозуміле сенсорне управління на стерильній ручці світильника дає операційній бригаді можливість самостійно управляти світлом. Нестерильний персонал зможе управляти світильником, не торкаючись його, за допомогою настінного панелі. Простий функціональний дизайн «Polaris 600» відображає найвищі стандарти гігієни - його гладкі і стійкі до дії дезинфікуючих засобів поверхні і корпус чистити швидко і легко. З такими технологіями хірург і його бригада можуть з легкістю зосередитися на головному – на пацієнті.

Дата:
17.01.2017
Компанія:
Регіон:
Істотні питання: