Данон відкрив нову інформаційно-пізнавальну платформу на ВДНГ - "Шлях молока"

15 жовтня на території ВДНГ відбулося офіційне відкриття інформаційно - пізнавального павільйону Данон -  "Шлях молока".

Саме тут можна дізнатися про процес виробництва йогурту, молочних продуктів «з середини»: яка область України є найбільш молочною? Як молоко потрапляє на завод? Як відбувається його перетворення на йогурт? Чим корисний йогурт?  Тепер часточка наших заводів Херсону та Кременчука у Києві.

Діти сьогодні дуже активні, допитливі, швидко сприймають інформацію та розвиваються. Батькам не завжди легко спрямувати розвиток дитини у правильному напрямку, зокрема у харчуванні. На основі такої інтерактивної платформи як "Шлях молока", можна більше дізнатись про цінність йогурту, важливість його споживання та формування звичок здорового харчування вцілому. 

Чекаємо на юних технологів, які зможуть долучитись до усіх етапів виробництва: від збору молока до упаковки готового продукту, потрапляння його на полицю супермаркету! Павільйон #11, ВДНГ. Час роботи: п'ятниця: 15:00 - 19:00, субота, неділя: 11:00 - 18:00. Вхід вільний. У разі запитань, запису на екскурсію групою телефонуйте + 38 067 467 38 66, або пишіть на ел. пошту ekskyrsii.milk@gmail.com 
Чекаємо на вас за маршрутом "Шлях молока"!

 

 

 

Дата:
22.11.2016
Компанія:
Регіон:
Мітки: