ДТЕК надає безвідсоткові кредити на створення бізнесу у Бурштині

Для стимулювання створення робочих місць у Бурштині компанія ДТЕК надає безвідсоткові кредити на започаткування власного бізнесу. Про це розповів директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар zaxid.net.

За словами директора Бурштинської ТЕС, що разом з Добротвірською ТЕС входить до складу компанії «Західенерго», яку у 2012 році приватизував ДТЕК, за три роки лише в розвиток міської інфраструктури та громади 15-тисячного Бурштина компанія вклала понад $1,5 млн.

«Багато людей приходять до ТЕС, аби влаштуватися по роботу. Ми не можемо працевлаштувати усіх, тому компанія стимулює розвиток робочих місць у місті. ДТЕК надає безвідсотковий кредит на започаткування власного бізнесу, коли підприємці надають цікаві бізнес-проекти, – сказав Андрій Шувар. – Серед підприємств, які уже запрацювали з допомогою такого кредиту, є цех з пошиття постільної білизни, ферма з півнями-каплунами, агенція з підбору персоналу тощо».

Шувар нагадав, що у 2012 році компанія ДТЕК підписала угоду про соціальне партнерство з міськрадою Бурштина. І тепер поступово, рік за роком, в межах цієї угоди ДТЕК інвестував у різні соціально-інфраструктурні проекти у місті понад $1,5 млн.

«Насамперед, це відновлення Бурштинського міського басейну, у яке компанія вклала більше $375 тис. Тепер там проводять всеукраїнські змагання, – пояснив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС. Пріоритетом для вибору проектів, що фінансуються, є охорона здоров’я, енергоефективність, розвиток бізнесу. Тобто такі проекти, які будуть стимулювати розвиватися громаду і надалі».