«Галичина» заплатить ₴1,2 млн штрафу й пені через «сметанку»

ПАТ «Галичина» повинна сплатити ₴600 тис. штрафу та ₴600 тис. пені в дохід держбюджету. Таке рішення прийняв Господарський суд Львівської області за позовом Антимонопольного комітету України.

Як повідомляє ZAXID.NET з посиланням на «Наші гроші. Львів», ще у 2011 році «Галичину» покарали за нанесення на етикетку продукту сметанкового назви «Сметанка», що вводило в оману споживачів про якість продукту. На компанію наклали невеликий штраф, а також зобов’язали припинити порушення.

Однак «Галичина» не виконала рішення адміністративної колегії Львівського обласного територіального відділення. За невиконання рішення на компанію наклали ₴600 тис. штрафу. І так як ці гроші «Галичина» не заплатила, суд вирішив стягнути ще ₴600 тис. пені. «Галичина» також має заплатити ₴24 тис. судового збору.

«Галичина» є виробником молочних продуктів. Згідно з даними SMIDA за перший квартал 2015 року, 100% акцій ПАТ «Галичина» належить кіпрській компанії «Бросмонт Холдінгс Лімітед». Засновували фірму львів’яни Андрій Король, Сергій Гибай та Юрій Ложкін. У 2010 році фірма об’єдналася з «Західною молочною групою» народних депутатів Ігоря Єрємєєва та Степана Івахіва.