Lbook A нагороджує переможців конкурсу "З комп'ютером назустріч майбутньому"

За підсумками конкурсу, організованого групою компаній "МУК" спільно з представництвом корпорації Intel на території України, ще дві школи буде оснащено комп’ютерними класами Lbook A. Такий чудовий подарунок зробили своїм колегам і учням Кузнєцов Андрій Іванович, педагог-організатор загальноосвітньої школи I-III ступенів у м. Артемівськ Донецької області та Колісник Наталія Юріївна, вчитель початкових класів НВК-ліцею №100 у Дніпропетровську.

Конкурс "З комп'ютером назустріч майбутньому" був лише частиною спільного програми компаній Intel та МУК, метою якого є комп'ютеризація освітнього процесу в України. У комп'ютерному класі в більшості випадків для учнів освоєння наук проходить досить невимушено, у той час як викладачам доводиться не тільки навчати дітей, але при цьому ще й навчається комп'ютерній грамоті самим. Тому головна ідея організаторів полягала в тому, щоб старші учасники освітнього процесу не тільки були зацікавлені у використанні інформаційних технологій, а й передати свій особистий досвід колегам.

Основне завдання конкурсантів полягало в тому, щоб у формі невеликого твору на тему: "Комп'ютер у моєму житті - це…" пояснити, чому і як саме комп'ютерні технології допомагають викладачам у житті і в роботі.

Конкурс викликав величезний інтерес серед вчителів, про що свідчить велика кількість заявок конкурсантів. При оцінюванні есе найбільшу увагу члени журі приділяли опису того, як саме комп'ютерні технології допомагають, або будуть допомагати (у разі невеликого досвіду спілкування з ПК) конкурсанту в його повсякденному та професійному житті.

Урочисте нагородження переможців та вручення призів відбулося 4 березня в конференц-залі Київського Палацу дітей та юнацтва в рамках виставки "Сучасні навчальні установи - 2011".