lifecell надав безкоштовний зв'язок своїм абонентам унаслідок теракту в Стамбулі

Оператор мобільного зв’язку lifecell підтри мав своїх абонентів у роумінгу Туреччини, де минулої суботи стався теракт поблизу футбольної арени в Стамбулі. Компанія нарахувала клієнтам, які опинилися поблизу епіцентру подій, безкоштовні хвилини для комунікації з рідними в Україні та для дзвінків всередині країни перебування.

За останній рік Туреччина всьоме зазнає терористичних атак. Остання сталася минулої суботи неподалік футбольної арени в Стамбулі відразу після матчу. У рамках довгострокової програми «Турбота крізь кордони» задля підтримки своїх абонентів, які на момент вибухів перебували у турецькому роумінгу, український оператор lifecell нарахував по 10 хвилин клієнтам компанії у Стамбулі для оперативного сповіщення про своє місцеперебування рідних і близьких.

На початку місяця lifecell також забезпечив можливістю безкоштовних дзвінків своїх абонентів у роумінгу Індонезії та республіки Тринідад і Тобаго, де 7 грудня були зафіксовані підземні поштовхи магнітудою до 6,5 бала. Оператор нарахував по 20 хвилин для українців у роумінгу цих двох країн. Окрім цього, щоразу при наданні послуг зв’язку роумінг - абонентам у країнах, де виникли надзвичайні ситуації чи стихійні лиха, компанія інформує клієнтів про нарахування послуг, а також надсилає повідомлення зі списком номерів українських представництв у цих країнах.

З 2015 року lifecell реалізує соціальну програму «Турбота крізь кордони», в рамках якої підтримує абонентів, що опинилися в епіцентрі надзвичайних подій. За час дії програми lifecell надав можливість безкоштовних дзвінків абонентам у роумінгу Туреччини, Франції, Бельгії, Іраку, Італії, Ізраїлю, Еквадору , Японії та Тринідад і Тобаго.