«Make Your Mark» («Зроби свій внесок») — перші результати соціально-освітньої програми Київстар

У 2015 році Київстар ініціював соціально-освітню програму «Make Your Mark» («Зроби свій внесок»). Телеком-оператор підтримує талановиту молодь, яка демонструє успіхи в точних науках.

Програма «Make Your Mark» («Зроби свій внесок») орієнтована на підтримку школярів, студентів-програмістів, стартаперів та молодих підприємців, які прагнуть зробити свій внесок у розвиток України. Зокрема, ініціатива передбачає підтримку талановитих українців, які демонструють найкращі результати в точних дисциплінах (природничі науки і технології, включно з інформаційними, інженерію, робототехніку і математику).

У 2015 році за підтримки Київстар відбулися 3 літні школи і 15 олімпіад, серед яких — 3 міжнародні. В цих заходах взяли участь понад 3500 українських школярів. Усі вони отримали новий досвід спілкування та нові знання, а також гарну підготовку напередодні всеукраїнських олімпіад, які розпочнуться взимку 2016 року.

«Допомагаючи навчальним закладам у проведенні освітніх заходів, ми підтримуємо старання педагогів та прагнення дітей досягати ще кращих результатів. Наша мета — допомогти розкрити справжні таланти, які зможуть продемонструвати високий рівень інтелектуального потенціалу нашої країни на всеукраїнських олімпіадах та турнірах, а також достойно представити Україну на міжнародному рівні», — говорить Тетяна Пецько, менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Київстар.

Однією з останніх яскравих подій у студентському ІТ-середовищі стало проведення за підтримки Київстар фіналу всеукраїнської олімпіади з алгоритмічного програмування, який водночас має статус півфіналу першості світу ACM-ICPC з програмування у південно-східній Європі. Змагання відбувалося одночасно на двох майданчиках: у Вінниці (де змагалися 44 команди з України) та Бухаресті (де були представлені 42 команди з Болгарії, Румунії, Молдови, Боснії і Герцеговини, а також Македонії). Однак у результаті було визначено лише одного переможця — ним стала команда Запорізького національного технічного університету, яка представить Україну в фіналі першості світу ACM-ICPC з програмування у травні 2016 року в Пхукеті (Таїланд).

Також на минулих вихідних кращих знавців точних наук визначали на олімпіаді «Рішельєвська регата» в Одесі та математичному турнірі «Еврика» у Дніпропетровську. 53 старшокласники, які посіли 1-3 місця, отримали призи від компанії «Київстар», яка виступила партнером змагань.

У найближчих планах телеком-оператора — розвивати програму «Зроби свій внесок», продовжуючи підтримувати важливі заходи в області STEM-освіти. Також Київстар готовий до співпраці із педагогами та представниками українського бізнесу — у вересні 2015 року компанія приєдналася до коаліції STEM-освіти (STEM Education Coalition) та підписала меморандум про її створення із представниками українських підприємств, навчальних закладів та громадських організацій.

Довідка про загальнонаціональну соціально-освітню ініціативу «Зроби свій внесок» («Make Your Mark»)

«Зроби свій внесок» — загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії «Київстар» у рамках глобальної програми «Make your mark», яка реалізується міжнародною групою VimpelCom. Проект орієнтований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів і молодих підприємців. Ініціатива передбачає підтримку українських школярів, які показують найкращі результати у точних дисциплінах — природничих науках, технологіях, включаючи інформаційні, інженерії, робототехніці та математиці.

У 2015 році в рамках ініціативи «Зроби свій внесок» Київстар підтримав змагання програмістів OCPC-2015 та Всеукраїнську учнівську математичну олімпіаду. За сприяння компанії національна команда гідно представила Україну на міжнародних олімпіадах — Romanian Master in Mathematics та European Girls’ Mathematical Olympiad, а на Міжнародній математичній олімпіаді у Таїланді показала найкращий у Європі результат.

Працюючи на перспективу, національний телеком-оператор Київстар підтримав проведення Всеукраїнської літньої школи, у якій взяли участь 163 юних математики із різних регіонів України. Також Київстар організовує серію зустрічей із лідерами суспільної думки в галузі економіки та соціальних дисциплін на базі Kyivstar Business Hub. Цей проект має на меті розвиток духу підприємництва та технологічних навичок у молоді.

З-поміж іншого, ініціатива «Зроби свій внесок» орієнтована на стимулювання створення та розвитку молодими людьми соціально-значущих програмних продуктів, які побудовані на мобільних технологіях. На сьогодні гостями цих заходів стали вже понад 2 600 молодих підприємців.

Дата:
23.10.2015
Компанія:
Галузь: 
Регіон:
Істотні питання: 
Мітки: