Мережа «ОККО» реалізувала проект швидкісного зв’язку на АЗК вартістю понад 10 мільйонів гривень

Щоб забезпечити високоякісне інтернет-покриття, безперебійність усіх технологічних процесів на своїх автозаправних комплексах, мережа «ОККО» провела масштабну модернізацію систем зв’язку (загальні інвестиції за три роки – понад 10 мільйонів гривень). У рамках цього проекту компанія «Укртелеком» проклала 250 кілометрів сучасних волоконно-оптичних ліній, під’єднавши до них майже 200 АЗК «ОККО».

Модернізацію було проведено в рекордно короткі терміни. Контракт на проведення робіт мережа «ОККО» та «Укртелеком» підписали в листопаді 2015 року, а в серпні 2016-го усі передбачені угодою роботи було виконано. З усіх представлених на ринку систем зв’язку волоконно-оптичні лінії вважаються найбільш стабільними й захищеними від перешкод, а отже формують міцну платформу для розвитку нових і розширення існуючих сервісів на АЗК «ОККО». 

«Для нашої компанії, яка оперує заправками по всій території України,  надійний зв’язок – основа  для якісного й ефективного централізованого управління бізнесом. Нові  волоконно-оптичні лінії  допомагають гарантувати безперервне та миттєве надання ключових сервісів, таких як WiFi-інтернет, зв'язок з процесингами банків, програм лояльності та відпуску пального, - пояснює ІТ-директор мережі «ОККО» Олександр Ляшенко. – В еру активної діджиталізації завдяки співпраці з «Укртелекомом» ми отримали надійний інструмент, котрий забезпечить нашим клієнтам додаткові зручності, а компанії – лідерські позиції на ринку». 

Найбільша кількість підключених до оптичного інтернету АЗК «ОККО» у Львівській, Івано-Франківській, Київській та Харківській областях. Найвіддаленіші точки приєднання знаходилися у Вишгородському та Золотоніському районах Київської та Черкаської областей відповідно. Фахівці «Укртелекому» проклали понад 3 км оптичного кабелю до кожної з них.

«Укртелекомом дотримано всі технічні вимоги  в процесі реалізації проекту. Нагадаю, що додатково до основного ми уклали SLA-договір, взявши на себе жорсткі зобов’язання на рівні провідних світових телекомунікаційних операторів, - підкреслив Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегменту ПАТ «Укртелеком». – Зараз швидкість інтернету на підключених до нашої мережі АЗК від 10 до 100 Мбіт/c з можливістю її подальшого збільшення».