На базі Національного авіаційного університету відбулося відкриття центру Apple

13 травня 2010 року на базі Національного авіаційного університету (НАУ) відбулося офіційне відкриття першого в Україні Авторизованого навчального центру Apple (освітнього) (AATCe).

Навчальний центр Apple безкоштовно надає студентам Національного авіаційного університету можливість отримання навичок роботи з технікою та програмним забезпеченням Apple, використовувати їх як під час підготовки, так і у своїй майбутній професійній діяльності.

Особливість навчального центру полягає в тому, що із використанням платформи Apple здійснюється підготовка професіональних менеджерів проектів. Це є унікальним не тільки для України, але і для ВНЗ країн Східної та Центральної Європи.

Особливість підготовки фахівців у сфері технологій управління полягає у тому, що на навчання приймають осіб із базовою або повною вищою освітою відповідно до обраної кваліфікації, і які вже володіють досвідом практичної роботи за спеціальністю, отриманою раніше. Це, як правило, фахівці різних видів діяльності, які високомотивовані до навчання та прагнуть оволодіти передовими технологіями. На кафедрі технологій управління за допомогою новітньої техніки Apple та навчального центру вони досягають їх значно швидше та ефективніше, додатково отримуючи можливість здобути міжнародну сертифікацію за стандартами Apple.

Основними напрямками розвитку AATCе, є:
- навчання за авторизованими курсами Apple;
- підготовка фахівців у сфері технологій управління;
- впровадження освітніх технологій Apple серед студентів та викладачів НАУ;
- розповсюдження отриманого досвіду серед інших вищих навчальних закладів України.

Використання платформи Apple для підготовки фахівців на кафедрі технологій управління Інституту післядипломного навчання НАУ було впроваджено спільно з спеціалістами компанії MacService (м. Київ), яка є авторизованим партнером Apple в Україні.

Дата:
28.05.2010
Регіон:
Мітки: