PepsiCo в Україні провела благодійну акцію для дитячих будинків

Компанія PepsiCo підбила підсумки акції «Подаруємо дітям щасливе дитинство», в якій взяли участь співробітники всіх підрозділів компанії. В рамках проекту «Подаруємо дітям щасливе літо», який тривав два місяці до середини вересня, співробітники зібрали корисні і необхідні для розвитку дітей речі – спортивний інвентар, розвиваючі настільні ігри, художні та науково-популярні книги – і передали їх дитячим будинкам з 16 регіонів України. В результаті подарунки отримали 793 дитини! Підтримка незахищених та малозабезпечених категорій населення в Україні – один з основних напрямків благодійної діяльності компанії PepsiCo. Партнером цієї ініціативи виступив благодійний фонд «Благомай».

«Дотримуючись корпоративної стратегії «Відповідально до мети», PepsiCo в Україні надає підтримку незахищенним  верствам населення на регулярній основі. Такі ініціативи є важливими як для самої компанії, так і для її співробітників. Мета ініціативи «Подаруємо дітям щасливе дитинство» – допомогти вихованцям дитячих будинків, надавши корисні речі і продукти харчування», – пояснює Олеся Муджирі, керівник відділу зі зв'язків з громадськістю компанії PepsiCo.

Крім зібраних речей, PepsiCo в Україні передала дитячим будинкам продукти харчування, які компанія виробляє на своїх заводах. «Усі діти потребують турботу й увагу. Особливо це стосується дітей, позбавлених батьківського піклування. Ми допомагаємо нашим підопічним повноцінно розвиватися і радіти життю, а також адаптуватися до подальшого життя в суспільстві, – коментує Костянтин Голуб'ятников, голова Наглядової ради та співзасновник Фонду «Благомай», – Співпраця з такими великими компаніями, як PepsiCo в Україні, допомагає нам покращувати умови перебування дітей в дитячих будинках і надавати їм необхідну підтримку».