Platinum Bank розробив комплексну пропозицію для IT-фахівців

Platinum Bank представив комплексне рішення банківського обслуговування для фахівців ринку IT. Пропозиція спрямована на оптимізацію обслуговування клієнтів даної сфери по найбільш затребуваним ними банківським продуктам. Пакет надає можливість роботи з міжнародними компаніями, послуги персонального менеджера і надійність банківських операцій.

Спеціальна пропозиція включає в себе повний перелік сервісів для IT-фахівців: окремий тарифний план, готовий пакет документів (invoice) для проходження процедури валютного контролю, зарахування іноземної валюти день в день, автоматичний обов'язковий продаж.

«Platinum Bank у рамках бізнес-стратегії вже давно визначив для себе IT-сферу як один із пріоритетних напрямків у роботі з клієнтами. Фокусуючись на розвитку співпраці в IT-галузі, а також керуючись специфікою її діяльності, ми цілеспрямовано розробили спеціальне комплексне рішення для клієнтів даного сегмента. Ми хочемо надати підтримку як перспективним початківцям-фрілансерам, так і досвідченим учасникам розвитку індустрії інформаційних технологій, тим самим роблячи свій внесок у розвиток експортного потенціалу нашої країни», − говорить Антон Саприкін, начальник управління стратегії та розвитку бізнесу Platinum Bank.

Більш детально про комплексне рішення для IT-фахівців від Platinum Bank можна дізнатися за посиланням.