Прикарпаттяобленерго розпочинає соціальний проект «Зустріч з громадою села»

У Прикарпаттяобленерго стартував новий соціальний проект «Зустріч з громадою села». Перша зустріч відбулася минулої п‘ятниці у Старому Лисці. У ній взяли участь представники технічної, збутової дирекції та дирекції з охорони праці.

На думку куратора проекту Наталі Лещишин, у такий спосіб можна не тільки доносити необхідну інформацію нашому споживачу у сільській місцевості, але і чути про проблемні питання для подальшого їх удосконалення. А ще - зустрічі з громадою – це дієвий канал комунікації, який однозначно впливатиме на підвищення рівня впізнаваності та іміджу компанії.

Зокрема, на зустрічі у Старому Лисці фахово було висвітлено корисну інформацію з окремих питань електропостачання, які сьогодні є найбільш актуальними для жителів сіл. Фахівці енергокомпанії розказали про прості способи економії витрат за спожиту електроенергію, ознайомили з різними можливими способами оплати за світло, надали корисні поради коли і як правильно самостійно провести чистку траси на своєму обісті, розказали де і коли струм може бути небезпечним і навчили як надати першу невідкладну медичну допомогу при уражені струмом.

А представник енергоаудитної компанії «Адамсон» розповів як можна виявити місця найбільших втрат енергоресурсу у своєму помешкані і надав рекомендації як зменшити витрати на комунальні послуги. У компанії планують пілотні зустрічі з громадою сіл провести у кожному районі. У подальшому енергетики готові їхати з корисною інформацію у ті села, де буде зацікавленість жителів сіл та голів сільради до такого варіанту комунікування. Енергетики сподіваються на діалог з громадою сіл, тому у подальшому розглядають варіант, що саме жителі сіл будуть пропонувати актуальні теми для майбутніх зустрічей.