Санофі долучається до вирішення проблеми цукрового діабету в Україні

Санофі підтримала Всесвітній день боротьби з діабетом в Україні, який відзначається 14 листопада, і традиційно виступила партнером ряду ініціатив Міжнародної Діабетичної Асоціації України. Серед них – масштабний спеціалізований захід в Українському домі. Усі гості могли безкоштовно пройти медичне обстеження та перевірити рівень цукру, взяти участь у майстер-класах для пацієнтів та фахівців у сфері охорони здоров’я, а також відвідати виставку сучасних медичних товарів для контролю діабету.

Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом започатковано у відповідь на епідемічні масштаби поширення цього захворювання як глобальну інформаційну платформу для покращення обізнаності громадськості про суть, ознаки, профілактику та спосіб життя з діабетом.

В 2016 році День діабету проходить під закликом «Eyes on Diabetes» з акцентом на поширення інформації про важливість регулярних оглядів у лікаря. У випадку з діабетом це особливо важливо, оскільки на ранніх стадіях захворювання може не проявлятися, а коли пацієнт відчуває симптоми, вже можуть виникнути серйозні ускладнення для здоров’я. Для пацієнтів з діагностованим станом перевірки у лікаря повинні стати невід’ємною частиною життя, щоб мінімізувати ризик розвитку незворотних процесів в організмі, спричинених захворюванням. В Україні, де за офіційними даними кількість пацієнтів сягає близько 1,2 млн осіб, а реальна кількість людей з цим захворюванням втричі вища, підтримувати цю ініціативу дуже важливо.

Санофі, як соціально відповідальна компанія, займає активну позицію у боротьбі з діабетом в Україні і втілює масштабну програму «Діабет. Допоможемо разом», спрямовану на покращення якості життя дорослих та дітей з діабетом, а також підвищення рівня поінформованості громадськості про проблему. Так, вже впродовж семи років компанія ініціює проведення Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом. Цього року в рамках проекту була створена «Інсталяція про здоров’я. Від дітей з діабетом до світу дорослих». Кожен бажаючий міг побачити її на заході в Українському домі. Також у 2016 році компанія забезпечила дітей з діабетом можливістю пройти курс оздоровлення в спеціалізованому санаторії «Березовий Гай» в Миргороді. Крім того, Санофі постійно підтримує 27 шкіл медичної та соціальної адаптації для пацієнтів.

Окрім того, Санофі в Україні під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України продовжує підтримувати маленьких пацієнтів з діабетом, надаючи їм можливість пройти курс оздоровлення в одному з найкращих спеціалізованих санаторіїв – «Березовий гай» в Миргороді. Ця ініціатива є частиною масштабної програми Санофі - «Діабет. Допоможемо разом».

Сьомий рік поспіль група дітей з діабетом, в тому числі переможці Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, провели два тижні в санаторії «Березовий гай», де отримали комплексну підтримку для успішного контролю захворювання. Курс лікування включає в себе ефективну терапію, тренінги із самоконтролю та попередження ускладнень, підтримку з боку кваліфікованих медичних фахівців і спілкування з іншими маленькими пацієнтами. Комплекс цих елементів допомагає покращити здоров’я і настрій дітей з діабетом.

Заради покращення якості життя пацієнтів з діабетом Санофі ініціює проекти для підвищення рівня поінформованості суспільства про стиль життя з захворюванням. Саме з цією метою компанія вже втретє організувала зустріч клубу DIACAMP. Захід пройшов під гаслом «GO ACTIVE» і був присвячений активному способу життя. Через яскравий виступ діти з діабетом поділилися особливостями свого життя та досвідом успішного самоконтролю, невід’ємною частиною якого є регулярна фізична активність. До зустрічі GO ACTIVE DIACAMP долучився спеціальний гість – відомий український хореограф, переможець телепроекту «Танці з зірками-2» Сергій Костецький. Він поділився своїми знаннями, як почати займатися спортом, як робити це правильно, не втрачати мотивацію та завжди залишатися активними. А щоб закріпити ці знання на практиці, Сергій провів тренування для дітей та усіх гостей заходу.