Соціальна відповідальність бізнесу (СВБ) та міжсекторна співпраця

27 листопада 2008 року програма «Соціально Відповідальний Бізнес» і Державна соціальна служба для сімї, дітей та молоді Міністерства у справах сімї, молоді та спорту провели захід, присвячений проблемам сімї, дітей та молоді, - Семінар «Соціальна відповідальність бізнесу (СВБ) та міжсекторна співпраця».

Ціллю заходу був обмін інформацією про діяльність бізнесу, центрів соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, збір та узагальнення досвіду комерційних компаній у проведенні діяльності, спрямованої на вирішення соціальних проблем сімей, дітей та молоді, а також пошук підходів до міжсекторної співпраці щодо соціального партнерства бізнесу та державних, громадських організацій.

Учасники працювали в трьох групах над такими питаннями:

  1. Що таке соціальна відповідальність бізнесу? / чим не є соціальна відповідальність бізнесу?
  2. Що сприяє успішній міжсекторній співпраці в межах програм з СВБ?
  3. Що заважає успішній міжсекторній співпраці в межах програм з СВБ?

Так, до круглого столу долучились представники компаній «Едіпрес», «Фокстрот», «Крона», банків «Надра» та «Кредитпромбанк», а компанії Proctor & Gamble та Johnson & Johnson брали участь у екпозиції своїх соціальних ініціатив.

А на закінчення заходу було розроблено такі кроки щодо подальшого розвитку цієї ініціативи:

Видання та розповсюдження публікації, спрямованої на обмін досвідом та розвиток співпраці у вирішенні проблем сім‘ї, дітей та молоді між бізнесом та державною службою

Розповсюдження публікації в мережі центрів соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді (понад 1700), у відповідних підрозділах обласних державних адміністрацій, Міністерства Охорони Здоров‘я, Міністерства у справах сім‘ї, молоді та спорту, Міністерство праці та соціальної політики та ін.

Розширена участь бізнесу, зокрема, компаній, які представлені в Спільноті Фахівців з Соціальної Відповідальності Бізнесу (СВБ) та представлення спільних проектів в межах щорічного Фестивалю соціальних проектів 2009р.

Сприяння розвитку та знаходження шляхів співпраці між бізнесом зокрема, компаніями, які представлені в Спільноті Фахівців з Соціальної Відповідальності Бізнесу (СВБ) та Державною соціальною службою для сім‘ї, дітей та молоді.