Стартував соціальний проект Vega та Комп'ютерної академії ШАГ

У березні 2016 року розпочався спільний соціальний проект телекомунікаційної групи Vega та  Комп'ютерної академії ШАГ«Комп'ютерна грамотність для абонентів Vega старшого покоління». Мета ініціативи – допомогти старшим абонентам компанії подолати інформаційний бар'єр, показати їм можливості та користь сучасних технологій. Про це пише Група СКМ.

Перша група слухачів курсу була cформована у Києві. Усі учні – абоненти послуги фіксованої телефонії від Vega (тарифний план «Пенсійний»), які подали заявку на безкоштовне навчання. Протягом першого пілотного 7-денного курсу викладач академії навчила слухачів азам користування Інтернетом, роботі з пошуковими та платіжними системами, новинними сайтами, соціальними мережами. Фахівці ШАГу спеціально для абонентів Vega розробили навчальний матеріал.

По закінченню курсу слухачі отримали сертифікати, що підтверджують рівень отриманих знань. «Тепер я можу і комунальні послуги сплатити, і фільми скачати, і з в'язання викрійку знайти. Придбала нових друзів, – каже слухачка курсів Тамара Латишок. – Ми всі дуже вдячні компанії Vega та Комп'ютерної академії ШАГ за надану можливість».

«Комп'ютерна академія ШАГ має великий досвід у навчанні учнів у віці 55+, – коментує викладач вищої категорії Тетяна Шаховська. – Подібні знання дуже затребувані та допомагають стати більш активними по життю, впевненіше почувати себе в соціумі, спілкуватися між собою, використовувати нові технології у повсякденних справах. Наші слухачі легко засвоїли програму і зараз активно користуються соціальними мережами, поштою, скайпом і навіть навчають комп'ютерній грамоті своїх сусідів та колег».