Якість та безпека ТМ "Тульчинка" успішно перевірені "Добрим знаком" другий рік поспіль

Рослинно-вершкові суміші ТМ «Тульчинка» другий рік поспіль успішно проходять ретельну перевірку в європейських лабораторіях та отримають визнання національної системи контролю якості та безпеки продуктів «Добрий знак». Про це пише Європейська Бізнес Асоціація.

Рослинно-вершкові суміші «Тульчинка» — це високоякісний продукт, давно відомий українським споживачам. Господині активно використовують суміші «Тульчинка» для приготування бутербродів, заправки гарнірів, смаження та випічки, адже цей продукт вдало поєднує в собі все найкраще від вершкового масла та олії. Завдяки наявності у складі олії суміші ідеально підходять для смаження та випічки, а вершкове масло надає стравам приємний та ніжний вершковий смак. «Тульчинка» вже давно здобула довіру великої кількості споживачів, і тепер ще раз з гордістю підтвердила свою високу якість та безпеку.

«Деякі ЗМІ досі продовжують лякати споживачів пострадянськими страхами про непридатні до вживання продукти харчування, не пропонуючи найголовнішого — рішення, як обрати дійсно якісний та безпечний продукт. Проект «Добрий знак» став тим самим індикатором і підказкою для споживачів при виборі продуктів. Унікальною особливістю проекту можна назвати перевірку на відповідність як українським, так і європейським законодавчим вимогам до якості та безпеки — а це вже подвійна відповідальність виробника та новий рівень якості. Важливо відзначити, що рослинно-вершкові суміші ТМ «Тульчинка» одні з перших в Україні не побоялися пройти жорстку та чесну перевірку в Європі, і як результат — другий рік поспіль ми отримуємо заслужений «Добрий знак» для всіх рослинно-вершкових сумішей ТМ «Тульчинка»», — коментує Маріанна Глотова, Директор з маркетингу та стратегії ГК «ТЕРРА ФУД».

«Добрий знак» телеканалу СТБ — унікальний для Україні соціальний проект з оцінки якості, безпеки продукту та чесності його виробника. Компанії та їх продукція проходять дуже ретельну і незалежну перевірку. Вплинути на результати перевірки неможливо. Для забезпечення незалежності результатів перевірку проводять у європейських лабораторіях. Успішно пройти перевірку можуть лише найкращі підприємства та продукція. Перший етап перевірки охоплює всі аспекти виробництва, які впливають на якість: починаючи від сировини з якої виробляється продукт, закінчуючи компетентністю персоналу. Другий етап – контроль безпеки продукту, який включає перевірку на всі потенційно небезпечні компоненти. Завершальний етап — це перевірка чесності, показником якої є відповідність маркування до дійсного складу продукту. Виробники, які успішно пройшли перевірку, отримують спеціальну відзнаку якості та безпеки своїх продуктів — «Добрий знак».

Креативний директор проектів телеканалу СТБ «Все буде добре», «Все буде смачно» і «Добрий знак» Дмитро Кицай: «Починаючи з січня 2015 року на полицях українських магазинів з'явилися продукти, що пройшли систему перевірки «Добрий знак». Якщо ви бачите таку позначку на продукті, це означає, що він відповідає найжорсткішим європейським нормам. Наші споживачі повинні розуміти, що ані СТБ, ані проект «Добрий знак» особисто не перевіряють продукти. Це роблять професійні, акредитовані, лабораторії Німеччини, Австрії, Чехії, Польщі та багатьох інших країн. І саме результати досліджень в цих лабораторіях дають можливість оцінити безпеку продукту згідно з європейськими нормами. Проект відзначає ті продукти, які відповідають нормам, спеціальною позначкою на упаковці. Ця позначка — «Добрий знак» — дає споживачеві впевненість у виборі».

Незалежні перевірки європейськими лабораторіями та отримання «Доброго знаку» стали ще одним вагомим індикатором якості та безпеки продукції ТМ «Тульчинка».

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «ТЕРРА ФУД» об'єднує молочні активи Групи «ТЕРРА ФУД», одного з провідних виробничо-торговельних холдингів України, працюючого в трьох галузях ― молочній, м'ясній та аграрній. Сьогодні «ТЕРРА ФУД» абсолютний лідер у ключових категоріях молочної галузі України: №1 з виробництва молочної продукції, №1 з виробництва фасованого вершкового масла, №1 з виробництва рослинно-вершкової суміші, №1 у сегменті преміальної молочної продукції. Компанія експортує свою продукцію більш ніж до 40 країн світу, серед яких Молдова, Азербайджан, Грузія, Вірменія, Казахстан, Туркменістан, Близький Схід, Балкани та країни північної Африки та Азії.